10 жовтня 2025 року Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс вирок у кримінальній справі, за яким жителька Вінницької області визнана винною у перешкоджанні законній…
Найбільш ефективним засобом ураження сил противника на Краматорському напрямку залишаються безпілотники, зокрема на оптоволокні.
Про це в ефірі Армія TV повідомив командир розвідувального батальйону 5 окремої штурмової Київської бригади Іван Кирилів.
За його словами, саме завдяки таким дронам загарбників вдається діставати навіть у трубах, якими ті намагаються користуватися для непомітного переміщення, про що свідчить нещодавно оприлюднене відео.

«Ми застосовували дрон з оптоволокном. Ми по цих трубах періодично працюємо, оскільки противник там накопичується. Також у них там точка евакуації поранених. Ці труби діряві, але далі вони йдуть під землею. Завдяки FPV-дронам на оптоволокні, що дозволяє не втрачати зв’язок, ми маємо змогу діставати ворога й там», — пояснив Іван Кирилів.
Він також зазначив, що російські загарбники на цьому напрямку відправляють свою техніку в атаки лише під прикриттям туману або дощу.
«Є техніка. Противник зазвичай її старається в погані погодні умови, тобто, коли туман зранку, дощ — тоді він висуває БМП, танки, проводить дорозвідку. Тоді є найбільша активність ворога в застосуванні техніки», — розповів комбат.
Він також додав, що під час останньої спроби росіян відправити в штурм свою бронетехніку українські захисники її успішно знищили за допомогою FPV-дронів та танку, тому в основному противник пробує просуватися малими піхотними групами.
Як повідомляла АрміяInform, Нідерланди надають 500 млн євро на розробку БПЛА для України.
@armyinformcomua
Кабінет Міністрів України запровадив довгострокові контракти на виробництво озброєння з переліку «Зброї Перемоги». Рішення ухвалили на виконання доручення Ставки Верховного Головнокомандувача та за поданням Міністерства оборони.
Під Покровськом продовжує бойову роботу танк, який російські пропагандисти вже встигли «поховати» у своїх зведеннях. Попри заяви ворога про нібито знищений екіпаж і машину, танк на прізвисько «Носоріг» щодня виходить на бойові виїзди.
На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача ключову увагу зосередили на дронах: протидії ударам «шахедів», розвитку «Лінії дронів», дипстрайках і зміні стратегії захисту неба. Окремо зафіксували нову загрозу — використання території Білорусі для обходу українських перехоплювачів.
Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило відеокадри бойової роботи підрозділу «Химера», який входить до складу «Спецпідрозділу Тимура». Зйомки зроблені на Запорізькому фронті восени 2025 року.
1 січня 2026 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби» (№ 4538-IX).
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої сторони обмінялися інформацією про поточні контакти з міжнародними партнерами та перебіг підготовки до ключових переговорів у США.
від 20100 до 120000 грн
Полтава, Полтавська область
від 24000 до 54000 грн
Львів, Львівська область
10 жовтня 2025 року Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс вирок у кримінальній справі, за яким жителька Вінницької області визнана винною у перешкоджанні законній…