ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Приєднуйся до хоробрих!»: Інтернаціональний легіон України відзначає триріччя та закликає до лав

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2025, 14:52

Інтернаціональний легіон оборони України відзначає три роки з моменту свого створення та закликає добровольців з усього світу приєднатися до боротьби проти російської агресії.

27 лютого 2022 року, у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії, Президент України Володимир Зеленський закликав іноземців долучитися до захисту України. Так народився Інтернаціональний легіон, який об’єднав добровольців з різних країн.

«Уже три роки легіонери вільного світу — добровольці з різних куточків планети пліч-о-пліч з українськими побратимами ведуть збройну боротьбу проти російських окупантів у складі унікальних багатонаціональних підрозділів», — йдеться в повідомленні легіону.

Легіонери брали участь у ключових битвах цієї війни: обороняли Київ, звільняли Харківщину, билися за Бахмут та Покровськ. «Інтернаціональні легіони оборони України пройшли героїчний шлях у складі Сухопутних військ Збройних Сил України і користуються заслуженою бойовою славою!» — наголошують у легіоні.

З нагоди річниці легіон опублікував мотиваційне відео, створене групою взаємодії з медіа.

Як приєднатися:

  • Дізнатися більше про Інтернаціональний легіон можна на офіційному сайті: https://ildu.mil.gov.ua/
  • Записатися до лав легіону можна за посиланням на сайті.

Іноземні громадяни служать в Інтернаціональному легіоні нарівні з українцями. Перший контракт можна укласти на 6 місяців. Перед службою добровольці проходять відбір та підготовку під керівництвом досвідчених інструкторів.

Легіон також звернувся до міжнародної спільноти англійською мовою: «The International Legion for Defence of Ukraine is united team of professionals. Only volunteers serve here. These people know how to fight. Show your strengths! Join the battle for the sake of life! Join the Brave!»

Як повідомляла АрміяInform, воїни підрозділу «Крила» департаменту активних дій ГУР знайшли та знищили окупантів, які ховались серед могил на цвинтарі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

Власник успішної інтернет-крамниці, а нині «літун» 33-ї окремої механізованої бригади з позивним «Аякс», який у перші дні повномасштабного вторгнення добровільно вступив до ЗСУ, розповів про свій бойовий шлях, порятунок від смерті завдяки автівці та нещодавнє наведення авіації на колону ворожої техніки.

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

За матеріалами СБУ та Нацполіції 15 років тюрми отримав агент фсб, який на замовлення рф займався підпалами.

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

За останні дні росіяни провели кілька безуспішних спроб атаки на місто з декількох напрямків, використовуючи бронетенхніку та мотоцикли.

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про результати проведеної Ставки, дипломатичну роботу, посилення далекобійних ударів, ситуацію на фронті та енергетику.

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року Міністром оборони України та Головнокомандувачем Збройних Сил України затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів. Зокрема, з початку II півріччя — 62.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, військовослужбовець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій-механик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

--- ---