Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
На Покровському напрямку Сили оборони взяли під контроль Котлине. Такі контратаки свідчать про ефективно вибудовану взаємодію підрозділів БПЛА зі штурмовими та мотопіхотними підрозділами.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» майор Віктор Трегубов.
За його словами, такі успішні операції дуже важливі. Адже вказують на те, що на Покровському напрямку, де росіяни докладають найбільших зусиль і де сконцентрована найбільша кількість їхніх військ, у них найбільші невдачі. На проблеми скаржаться навіть російські пропагандисти.
«Є кілька факторів, на які скаржаться саме росіяни. Перший — це домінування українських дронів, другий — нестача особового складу, про що дуже весело чути саме у російських воєнкорів. І третє — плачуть про те, що КАБи стали низькоефективними, бо через ефективний український РЕБ їм стало важче наводитися», — розповів Віктор Трегубов.
Це погляд противника, зазначив Віктор Трегубов. Однак можна констатувати — на Покровському напрямку нині дійсно ефективно побудована система взаємодії БПЛА з мотопіхотними та штурмовими підрозділами. У росіян же, крім усього, проблеми з логістикою. Вони сточують ресурси.
«Зараз попересідали на цивільні авто. Бо військові фактично закінчуються. З урахуванням того, що в них завжди були проблеми з тією самою гумою, їм стало трішечки важче з приміщеннями. І це в період, коли земля трішки підмерзла. Ось буквально, якщо вірити синоптикам, днів за п’ять у нас почнеться фактична весна, і ось тоді подивимось, як у росіян взагалі буде з логістикою», — спрогнозував речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».
Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський, у зв’язку з активізацією дій противника, відпрацював у наших бригадах, які ведуть оборону на Новопавлівському напрямку.
@armyinformcomua
Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «West» завдав точного удару по позиціях противника, в результаті чого було знищено ворожий склад боєприпасів та живу силу.
Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).
Служба безпеки України ідентифікувала російського командира, який, за даними слідства, 2 жовтня віддав наказ своїм підлеглим перевдягнутися у цивільне та розстріляти трьох мирних мешканців, що намагалися евакуюватися з Куп’янська.
На курському напрямку оператори FPV-дронів бригади «Сталевий Кордон» знищили чотири ворожі укриття з особовим складом, одне з яких вибухнуло «дикими феєрверками» через детонацію боєкомплекту, що зберігався всередині.
На Донеччині, поблизу Карпівки, бійці підрозділу «Karakurt Colony» 2-го мехбату 3-ї штурмової бригади продовжили штурм ворожих позицій навіть після того, як їхня бойова машина була підбита, та, перейшовши у піхотний бій, успішно виконали завдання.
22-річний Олександр Бойко, який у 19 років став на захист України, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про бій віч-на-віч з ворогом, у якому він один знищив шістьох окупантів, та про те, як після важкого поранення опанував фах оператора БПЛА.
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…