Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
До вже звичайних «буханок», квадрациклів та багі, які підвозять ворожу піхоту ближче до наших позицій, тепер додалися і віслюки.
Про це на стрімі Армія TV розповіла начальник відділення комунікацій 117 важкої механізованої бригади лейтенант Юлія Степанюк.
«Використовують так звані буханки для підвозу піхоти. Також у нас працюють квадроцикли та багі. Ну і з останніх випадків, росіяни десь вкрали віслюка і на ньому добиралися на позиції», — розповіла Юлія Степанюк.
За її словами, після того, як у першій половині місяця ворог під час механізованих штурмів зазнав великих втрат у техніці, він тепер використовує для атак лише піхоту.
«Від відділення і до взводу, кожного дня це відбувається циклічно. Дуже багато ворожої піхоти», — сказала Юлія Степанюк.
Як повідомляла АрміяInform, «розмотали» бронеколону росіян: розвідники виявили висування ворога за 30 кілометрів.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 20100 до 20100 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
до 22000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…