ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чорний ворон, дві «Стріли» — наші дронарі знищили російські ЗРК

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Лютого 2025, 14:36
Ворожий ЗРК перед ураженням. Скрін з відео 93 бригади.

Оператори батальйону безпілотних систем Black Raven 93 механізованої бригади «Холодний Яр» за кілька днів знищили один за одним два ЗРК «Стріла-10».

Відео бойової роботи було оприлюднене 21 лютого на каналі бригади.

Обидві «Стріли», які росіяни використовують для боротьби з нашими дронами, були знищені саме дронами-камікадзе.

«А ще наші оператори пограли в гру наввипередки з «буханкою» (результат прогнозований), вичислили та перетворили на брухт приховану гаубицю Д-20, і продовжили методично ліквідовувати укриття та бліндажі з особовим складом ворога», — прокоментували відео в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, пілоти 2 роти ударних безпілотних авіакомплексів батальйону безпілотних систем Black Raven 93 механізованої бригади «Холодний Яр» уразили доволі рідкісну ціль: склад ударних БПЛА літакового типу «Молнія-2».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Донеччині знищили два новітні комплекси РЕБ «Чорне око»

На Донеччині знищили два новітні комплекси РЕБ «Чорне око»

На Донеччині знищено два новітні комплекси РЕБ «Чорне око». Це сучасна російська розробка, здатна придушувати як «Мавіки», так і FPV-дрони на різних частотах.

Еволюція військового взуття: від юхти до кліматичних мембран

Еволюція військового взуття: від юхти до кліматичних мембран

За 11 років війни з росією військове взуття для захисників та захисниць пройшло цілий шлях еволюції. Цей розвиток відбувався поетапно — і за кожним етапом було підвищення рівня захисту, комфорту та зносостійкості.

Президент України та канцлер Німеччини обговорили роботу над кроками для закінчення війни

Президент України та канцлер Німеччини обговорили роботу над кроками для закінчення війни

Президент України Володимир Зеленський обговорив із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом хід переговорів щодо закінчення війни.

Україна вперше прийняла зустріч Коаліції з розмінування

Україна вперше прийняла зустріч Коаліції з розмінування

В Україні вперше відбулася зустріч робочої групи держав-учасниць Коаліції спроможностей з розмінування — міжнародної платформи, яка координує підтримку нашої держави в бойовому та гуманітарному розмінуванні.

За 25 днів набору СБС поповнили майже 1500 бійців

За 25 днів набору СБС поповнили майже 1500 бійців

Усього протягом 25 діб набору було отримано 10 000 заявок до Сил безпілотних систем.

НРК ідуть у війська — впроваджується національний проєкт роботизації у ЗСУ

НРК ідуть у війська — впроваджується національний проєкт роботизації у ЗСУ

Дві потужні сили об’єдналися, щоб створити технологічний щит: 141 механізована бригада та 108-й штурмовий батальйон «Вовки Да Вінчі».

ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Водій-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

Вогнеметник у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---