Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
У ніч на 28 січня 2025 року (з 20:00 27 січня) противник атакував сотнею ударних БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів з напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ — рф., Чауда — Крим.
Про це інформують Повітряні Сили.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Станом на 9:30 підтверджено збиття 65 ударних БПЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.
28 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені без негативних наслідків, два з них вилетіли в напрямку росії та Білорусі.
«Один безпілотник — у повітрі, бойова робота триває!» — йдеться в повідомленні.
Внаслідок атаки російських БПЛА пошкоджено будівлі приватних підприємств, інфраструктурних об’єктів, багатоквартирні та приватні будинки, автотранспорт.
«Попередньо без жертв, постраждалим надається допомога. Спеціальні служби ліквідовують наслідки ворожої атаки у Одеській, Київській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській та Харківській областях», — додали в Повітряних Силах.
Як повідомляла АрміяInform, сьогодні, 28 січня, армія рф вдарила безпілотниками по житловому сектору Чернігова, внаслідок чого пошкоджено домівки та господарчі споруди.
Також війська атакували Одещину ударними безпілотниками та ракетою. Внаслідок дронової атаки поранені четверо людей. 91-річний чоловік госпіталізований, іншим постраждалим допомога була надана на місці.
Крім того, внаслідок ворожої атаки БПЛА в Київській області уламками збитої цілі пошкоджено приміщення, в якому був розташований музей ретро-автомобілів.
@armyinformcomua
Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.
Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.
Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.
Бійці підрозділу Khorne Group піхотного батальйону 225-го штурмового полку показали ураження окупантів, які по снігу ішли до наших позицій.
Третього січня відбудеться зустріч радників із питань національної безпеки в Україні.
У переддень Нового року кухарі зенітно-ракетного дивізіону 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша готували страви, які потім передали воїнам на позиціях.
Інспектор прикордонної служби, фельдшер
від 20500 до 25000 грн
Херсон
Херсонський прикордонний загін
Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ
від 6000 до 7000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…