ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти на Херсонщині запровадили нові податки, що посилюють тиск на місцеве населення

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Січня 2025, 21:52

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області російська влада впровадила нові податки та форми звітності для місцевих жителів. З початку року ці зміни ускладнили умови життя, особливо для підприємців, які намагаються зберегти чи розпочати бізнес.

Про це інформує Центр національного спротиву.

Згідно з новими правилами, мешканці регіону змушені виконувати незаконні податкові вимоги окупантів. Це створює додатковий фінансовий тиск, особливо на представників малого бізнесу, який уже потерпає від репресій і беззаконня.

Реальна мета цих так званих реформ полягає у встановленні повного фінансового контролю над економікою регіону. Окупаційна влада оптимізує процеси оподаткування, фактично знищуючи економічний потенціал регіону та доводячи мешканців до межі виживання.

Центр національного спротиву наголошує, що повернення мирного життя та економічної справедливості можливе лише після повної деокупації території.

Як повідомляла АрміяInform, на тимчасово окупованій території Луганської області триває гуманітарна криза, спричинена діями російських військових.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сучасні технології на службі розвідки: RATEL H виконує бойові завдання на фронті

Сучасні технології на службі розвідки: RATEL H виконує бойові завдання на фронті

120 окремий розвідувальний полк продовжує впроваджувати найсучасніші технології на полі бою. Один із прикладів — бойова роботизована платформа RATEL H, яка вже активно працює на передовій.

Гуманітарку завозив — ухилянтів вивозив: про підозру повідомили директору благодійного фонду

Гуманітарку завозив — ухилянтів вивозив: про підозру повідомили директору благодійного фонду

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому з використанням службового становища.

Працював у «поліції» окупантів: в Харкові заочно судитимуть колаборанта з Ізюма

Працював у «поліції» окупантів: в Харкові заочно судитимуть колаборанта з Ізюма

У Харкові заочно судитимуть 53-річного мешканця Ізюмського району, який під час окупації регіону працював «поліцейським патрульно-постової служби» у створеному загарбниками каральному органі.

Нові внески до програми PURL, Північно-Балтійська ініціатива: Денис Шмигаль підбив підсумки «Рамштайна»

Нові внески до програми PURL, Північно-Балтійська ініціатива: Денис Шмигаль підбив підсумки «Рамштайна»

Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів про нові домовленості, яких вдалося досягти за підсумками зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка сьогодні відбулася у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

На Тернопільщині проведено спецоперацію із затримання осіб, підозрюваних у насильницьких злочинах

На Тернопільщині проведено спецоперацію із затримання осіб, підозрюваних у насильницьких злочинах

Поліцейські за сприяння Міністерства оборони України затримали групу військовослужбовців, які, за даними слідства, причетні до незаконного позбавлення волі людей, катувань, вимагань і розбійних нападів на території Тернопільської області.

«Куди тікаєш?» — засоби РЕБ не врятували ворожу техніку від дронів «Свободи»

«Куди тікаєш?» — засоби РЕБ не врятували ворожу техніку від дронів «Свободи»

Військовослужбовці 3 батальйону «Свобода» 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» показали свій внесок у відбиття нещодавнього ворожого штурму на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Сапер 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Кулеметник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Психолог, діловод служби

від 21000 до 21000 грн

Житомир

Військова частина 3047 НГУ

--- ---