ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

160 збитих цілей: як український програміст став ефективним зенітником

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Січня 2025, 13:14

Життя «Чеки» до 24 лютого 2022 року було спокійним та розміреним. Він працював програмістом у міжнародній компанії, часто бував за кордоном. Проте перші ж російські ракетні удари змінили все. «Чека» без вагань вирішив стати на захист Батьківщини.

Історію бійця оприлюднили на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Він мобілізувався, пройшов необхідну підготовку та потрапив до зенітної ракетної бригади повітряного командування. Сьогодні «Чека» — оператор сучасного іноземного зенітного ракетного комплексу.

«Коли летять ворожі повітряні цілі, у нас є лічені секунди на ухвалення рішень. Швидко аналізуємо ситуацію, запускаємо ракету і збиваємо російський непотріб. Розуміємо, що у наших руках не просто техніка, а — зброя проти смерті. Загалом у активі нашого зенітного ракетного підрозділу 160 збитих ворожих повітряних цілей. За кожною успішною бойовою роботою — врятовані життя людей», — розповідає «Чека».

Під час однієї з останніх масованих російських атак, що тривала кілька годин, «Чека» разом із побратимами знищили шість ворожих повітряних цілей.

«Це перемога усієї команди. Ми різні, але тут усі як одне ціле. Бо за нашими спинами — наші рідні. Саме вони — головна мотивація», — ділиться захисник.

За мужність, виявлену в боротьбі з російськими окупантами та успішне виконання бойових завдань, воїна «Чеку» нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Срібний хрест» та відзнакою Міністерства оборони «Воєнний хрест».

Проте сам «Чека» вважає, що найцінніша нагорода ще попереду — це перемога України.

Як повідомляла АрміяInform, Роман — молодший сержант 45 окремої артилерійської бригади імені генерала Мирона Тарнавського, який, попри ризики для життя, доставляє боєприпаси на вогневі позиції.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Кожен влучний удар — крок до Перемоги: льотчик «West» знищив склад БК та піхоту ворога

Кожен влучний удар — крок до Перемоги: льотчик «West» знищив склад БК та піхоту ворога

Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «West» завдав точного удару по позиціях противника, в результаті чого було знищено ворожий склад боєприпасів та живу силу.

50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

Служба безпеки України ідентифікувала російського командира, який, за даними слідства, 2 жовтня віддав наказ своїм підлеглим перевдягнутися у цивільне та розстріляти трьох мирних мешканців, що намагалися евакуюватися з Куп’янська.

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

На курському напрямку оператори FPV-дронів бригади «Сталевий Кордон» знищили чотири ворожі укриття з особовим складом, одне з яких вибухнуло «дикими феєрверками» через детонацію боєкомплекту, що зберігався всередині.

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

На Донеччині, поблизу Карпівки, бійці підрозділу «Karakurt Colony» 2-го мехбату 3-ї штурмової бригади продовжили штурм ворожих позицій навіть після того, як їхня бойова машина була підбита, та, перейшовши у піхотний бій, успішно виконали завдання.

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

22-річний Олександр Бойко, який у 19 років став на захист України, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про бій віч-на-віч з ворогом, у якому він один знищив шістьох окупантів, та про те, як після важкого поранення опанував фах оператора БПЛА.

ВАКАНСІЇ

Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Водій в ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Помічник начальника станції радіоперешкод

від 23000 до 121000 грн

Одеса, Одеська область

Психолог, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---