ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент України підписав закон, що продовжує термін добровільного повернення на службу після СЗЧ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Січня 2025, 14:15
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Джерело фото: twitter.com/ZelenskyyUa

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який продовжує до 1 березня можливість постановки на облік військовослужбовців, що вчинили СЗЧ (самовільне залишення частини) та добровільно повернулися до військових підрозділів.

Про це повідомила 15 січня Верховна Рада України.

Відповідний закон, який стосується змін до законодавства про військовий обов’язок і військову службу, було ухвалено з метою забезпечення ефективного обліку та підтримки бойової готовності Збройних Сил України.

Згідно з новими положеннями, військовослужбовці, які самостійно повернулися до своїх частин після самовільного залишення, мають право бути поставленими на облік до 1 березня. Командир підрозділу зобов’язаний не пізніше ніж за 72 години відновити службу для цих осіб, продовжити їхній контракт та поновити всі види забезпечення, включаючи грошове, продовольче і речове.

Зміни були запроваджені для забезпечення стабільності і належного функціонування Збройних Сил України в умовах війни та необхідності максимальної мобілізації ресурсів для фронту. Відновлення служби таких осіб також дозволяє оперативно заповнювати потреби у військовому складі та забезпечувати безперервність виконання бойових завдань.

Верховна Рада також зазначила, що дане рішення є важливим кроком у підтримці морального духу військовослужбовців і стимулюванні добровільного повернення до лав ЗСУ у складний час.

Як повідомляла АрміяInform, після ухвалення відповідного Закону України до українського війська повернулось понад 7 тисяч військових, які вперше самовільно залишили частини.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
СБУ затримала агента рф, який коригував ракетні удари по Чернівцях

СБУ затримала агента рф, який коригував ракетні удари по Чернівцях

СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.

У Дніпрі вже 40 постраждалих унаслідок атаки рф 

У Дніпрі вже 40 постраждалих унаслідок атаки рф 

До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.

«Два, три, п’ять — і так постійно»: поблизу Сіверська тривають бої, місто атакують з півдня і півночі

«Два, три, п’ять — і так постійно»: поблизу Сіверська тривають бої, місто атакують з півдня і півночі

На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.

У Дніпрі 27 постраждалих і четверо загиблих: ДСНС оновила дані про наслідки ракетного удару

У Дніпрі 27 постраждалих і четверо загиблих: ДСНС оновила дані про наслідки ракетного удару

За оновленою інформацією, кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 27 осіб. На жаль, четверо людей загинули. Рятувальники повідомляють, що всі осередки займання на місці удару вже ліквідовано.

Україна та Нідерланди запускають спільне виробництво безпілотників

Україна та Нідерланди запускають спільне виробництво безпілотників

Відповідну угоду підписали Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс. Документ передбачає створення спільних виробничих ліній на території обох країн і фінансування з боку Нідерландів.

Ворог провалив черговий план з окупації Покровської агломерації, застряг у міських боях і зазнає втрат

Ворог провалив черговий план з окупації Покровської агломерації, застряг у міських боях і зазнає втрат

У Покровській агломерації Сили оборони продовжують стримувати натиск ворога. Наші воїни готуються до виконання завдань у зимовий період: укріплюють та належно облаштовують позиції.

ВАКАНСІЇ

Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

снайпер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Зв’язківець, ІТ-фахівець

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

--- ---