Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Міністерство оборони України упродовж минулого року забезпечило фізкультурно-спортивну реабілітацію для майже 600 військовослужбовців — учасників бойових дій, а також членів їхніх сімей. Разом з дорослими оздоровилися і 99 дітей наших захисників.
Про це інформує 8 січня Міністерство оборони України.
Для відновлення фізичного та психологічного стану військові та їхні родини займалися адаптивним самбо, легкоатлетичними забігами, стрільбою з лука та пневматичної гвинтівки, плаванням, паверліфтингом, велопрогулянками, катанням на лижах тощо.
Зазначено, що всі тренування проводилися на спортивних об’єктах Міноборони під керівництвом досвідчених фахівців.
«Ми прагнемо не просто допомогти нашим військовим відновити сили, а й створити для них середовище, де вони відчувають підтримку та турботу. Особливістю цієї програми є те, що військові можуть проходити її разом з родинами», — наголосив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.
За його словами, коли діти героїв тренуються поруч з ними, це посилює підтримку та мотивацію наших захисників.
«Комплексна допомога військовим та їх реінтеграція в активне суспільне життя завжди в пріоритеті державної політики», — запевнив він.
Щоб забезпечити безбар’єрний простір, на окремих спортивних об’єктах переобладнали приміщення, встановили підіймальні платформи, ліфт. Це, зокрема, забезпечило доступність для людей у колісному кріслі.
Загалом за минулий рік для посилення ефективності реабілітаційних програм Міністерство уклало 18 меморандумів та договорів про співпрацю з місцевими громадами, медичними закладами та громадськими організаціями.
Крім того, Міноборони підтримало підготовку збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях United States Air Force Trials та «Ігри Нескорених», а також проведення Всеукраїнських відбіркових змагань.
«Робота у цьому напрямку триває. Міноборони системно продовжує створювати нові можливості для відновлення здоров’я та морального духу військових та членів їхніх сімей», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, докорінно змінити підхід до управління персоналом у сфері оборони, зробити його сучасним та ефективним Міністерство оборони планує завдяки Стратегії залучення, розвитку та утримання людського капіталу в Силах оборони до 2027 року.
@armyinformcomua
Володимир Зеленський провів нараду з керівником Служби зовнішньої розвідки України генерал-лейтенантом Олегом Іващенко, який тепер перейде на нову посаду.
Тепер за адресою (skarha@milomb.gov.ua) можна буде звернутися з питань, повʼязаних із проходженням військової служби.
Нашій державі у 2025 році вдалося залучити понад $45 млрд допомоги — це найвищий показник від початку повномасштабної війни та майже на 30% більше, ніж торік.
З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 45.
Внаслідок ворожого влучання по житловій п’ятиповерхівці в центрі Харкова 15 людей було поранено. Є інформація, що під завалами ще перебувають люди.
Бійці 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» прицільними ударами знищили ворожу колону, яка збиралася штурмувати Покровськ на багі.
Водій-електрик, військовослужбовець
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Інженер з області радіоелектроніки для вдосконалення існуючих НРК
від 20000 до 190000 грн
Вся Україна
23 ОМБр
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…