ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Голова Херсонської ОДА просить у РНБОУ посилити регіон військовими

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Липня 2020, 15:17

Фото: Макс Требухов

Херсонська ОДА просить у РНБОУ посилити військовими південь України. Для цього область вже передає комунальне майно у власність Міністерства оборони.

«Я звернувся до апарату Ради нацбезпеки і оборони з пропозицією провести окреме закрите засідання РНБОУ, присвячене комплексу заходів на півдні України для посилення спроможностей Збройних сил і можливим викликам, які несуть зі собою, в тому числі, ті кліматичні зміни, які сьогодні ставлять під загрозу виживання півночі Криму через відсутність дніпровської води», – повідомив керівник Херсонської ОДА Юрій Гусєв у інтерв’ю для LB.ua, яке було опубліковане 13 липня.

За його словами, Херсонська ОДА спільно із керівництвом держави напрацьовують відповідні пропозиції.

Він також додав, що восени 2020 року відбудуться масштабні навчання із Естонією для підготовки територіальної оборони Херсонської області.

«Нам відомо, що активна фаза командно-штабних навчань збройних сил РФ “Кавказ-2020” відбудеться в кінці вересня. Наші навчання триватимуть близько місяця. І ми наразі спільно з Оперативним командуванням “Південь” і Генштабом ЗСУ визначаємося щодо конкретних дат з урахуванням тих навчань, які планує провести країна-агресор. Ми залучатимемо і резерв, й інші потрібні для ефективної тероборони Херсонської області сили та засоби за моделлю Союзу оборони Естонії Кайтселійту», – зазначив Гусєв.

Додамо, що 5 липня на сторінці одеського сайту «Думская» вийшло розгорнуте інтерв’ю із командувачем ВМС України Олексієм Неїжпапою. У ньому він заявив, що не виключає спробу окупаційних військ РФ прорватися з окупованого Криму до Херсонської області, аби мати можливість пустити воду із Дніпра до кримського каналу.

Вже після цього інтерв’ю, перший заступник голови комітету російської Думи з оборони Андрєй Красов заявив, що у разі початку військової конфронтації Україну «чекає сумний кінець».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

З нагоди професійного свята фахівців логістичного забезпечення Збройних Сил України Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав воїнів-логістів та подякував їм за щоденну працю, яка є запорукою своєчасного та повного забезпечення потреб Сил оборони.

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

ВАКАНСІЇ

Механік-електрозварник, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Командир взводу

від 25000 до 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Радіоелектротехнік

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---