ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Північнокорейці викладають рядами своїх загиблих — сенсаційні кадри з Курщини

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Грудня 2024, 14:24

Одразу 22 загиблих, серед яких і росіяни й північнокорейці, викладені у рівний ряд, бо в КНДР полюбляють порядок.

Відео з «чучхе»-звичаями було оприлюднене 15 грудня на каналі 414 батальйону безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра» у складі морської піхоти.

«Конкретно тут 22 йоблика (так називають особовий склад ворога)… Тут корейці в перемішку з ґадями-болотяними, вкотре поперли разом зі снігом, як таргани. Відео з FPV-дрону, тому якість — не Боллівуд», — прокоментував відео командир батальйону майор Роберт Бровді.

За його словами, це ранковий недільний роздовб ворога, один з десятка масових роздовбів за сьогодні.

«Після кожної хвилі приїздять 4-5 корейців на баггі, «шикують» нашинковані тушки у стрічку, як на відео, і маскують обличчя відспіваних», — пояснив Роберт Бровді.

На відео видно, як одне з таких корейських баггі починає тікати після осколкового приходу нашого дрона.

За словами Роберта Бровді, відбиття штурмів відбивається завдяки злагодженій роботі бійців 414 батальйону, 47 механізованої, 95 десантно-штурмової, 36 морської піхоти, а також 1 та 17 танкових бригад.

«Бійня продовжується прямо зараз. Півсотенки хробачні сьогодні тут лише на конкретній діляночці смуги тупікнулося, але день ще попереду», — написав Роберт Бровді.

Як повідомляла АрміяInform, війська північної кореї, які були надіслані на допомогу армії рф, зазнали перших втрат на курщині та з переляку «надвохсотили» кадирівців.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони просунулися поблизу Оріхова, продовжують контрнаступальні дії в районі Добропілля

Сили оборони просунулися поблизу Оріхова, продовжують контрнаступальні дії в районі Добропілля

Зараз українські підрозділи продовжують контрнаступальні дії в районах Добропілля, також в інших районах, зокрема на Запорізькому напрямку.

Володимир Зеленський: росія боїться, що американці можуть дати нам «Томагавки»

Володимир Зеленський: росія боїться, що американці можуть дати нам «Томагавки»

Україна детально працює зі Сполученими Штатами для посилення своєї ППО та всіх можливостей захисту: передусім ЗРК Patriot, інші системи, а також далекобійність.

«Ми інваліди з одним автоматом» — окупанти у перехопленні ГУР буквально молять командира про заміну

«Ми інваліди з одним автоматом» — окупанти у перехопленні ГУР буквально молять командира про заміну

Через брак особового складу російське командування відмовляється проводити ротацію на своїх бойових позиціях, тримаючи там своїх поранених солдатів місяцями.

«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

У неділю, 12 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 77 бойових зіткнень, 26 з яких — на Покровському напрямку.

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group поділилися відео з ліквідацією російських загарбників в районі так званого Добропільського виступу.

ВАКАНСІЇ

Діловод в штаб ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Суми

Рекрутинг ППО

Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Перекладач з іспанської/португальської мов

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Бойовий медик

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Гранатометник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

--- ---