ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти завдали п’ять ударів по Донеччині: є масштабні руйнування

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Грудня 2024, 14:22

Протягом минулої доби російські військові здійснили п’ять обстрілів населених пунктів Донецької області, завдавши шкоди житловим будинкам та інфраструктурі.

Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Покровський район постраждав найбільше: у Кураховому та прилеглих селах пошкоджено численні багатоповерхові та приватні будинки. У Покровську один будинок зруйновано, ще один зазнав пошкоджень.

Краматорський район також піддався атакам. У Миколаївці пошкоджено 11 будинків, а також лінії електропередач і тепломережу.

У Бахмутському районі постраждали міста Сіверськ та Часовоярська громада. У Сіверську зруйновано дві багатоповерхівки, а в Часовоярській громаді пошкоджено чотири приватних будинки, багатоповерхівку та інфраструктурний об’єкт.

На щастя, інформація про постраждалих серед мирного населення за минулу добу не надходила.

У відповідь на обстріли з лінії фронту евакуйовано 779 людей, зокрема 70 дітей.

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби російські війська завдали ударів по різних районах Харківської області, внаслідок чого постраждали мирні жителі та сапери.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Обирають з кількох варіантів — у 33 ОШП розповіли, хто і як вирішує, чим бити по скупченню противника

Українські військові пояснили алгоритм прийняття рішень щодо ударів по місцях накопичення російських окупаційних сил.

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

Посилення ППО перед зимою — Денис Шмигаль обговорив з німецьким послом першочергові потреби України

У вівторок, 7 жовтня, Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом Німеччини Гайко Томсом.

Правоохоронці викрили шість нових «схем для ухилянтів»: серед затриманих — експосадовець Кабміну

Правоохоронці викрили шість нових «схем для ухилянтів»: серед затриманих — експосадовець Кабміну

Служба безпеки та Національна поліція ліквідували шість нових схем ухилення від мобілізації, які діяли у різних регіонах України. На оборудках викрито 14 організаторів, які продавали свої «послуги» від $1,5 до $13 тис.

«Вперше бачив влучання на власні очі»: танкіст — про бій на дистанції 280 метрів

«Вперше бачив влучання на власні очі»: танкіст — про бій на дистанції 280 метрів

Танкіст 33-ї окремої механізованої бригади на псевдо «Шайтан», який до війни був будівельником, розповів про свій бойовий шлях від піхотинця до механіка-водія танка «Leopard» та про унікальний бій, коли його екіпаж під’їхав до ворожої колони на 280 метрів і знищив її прямим наведенням.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Санітарний інструктор

від 20000 до 23000 грн

Лубни

Військова частина 3052 НГУ

Сапер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Гранатометник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---