ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

рф зазнала ганебної геополітичної поразки на Близькому Сході

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Грудня 2024, 10:38

«Хаят Тахрір аш-Шам» (ХТШ), Сирійська національна армія (СНА), Вільна сирійська армія (ВСА) та інші повстанські угруповання встановили контроль над майже всією південно-західною частиною Сирії. Захоплено Пальміру, Хомс і Дамаск.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

Перехідний уряд Сирії опублікував першу заяву, в якій констатував падіння режиму б. асада та його втечу з країни. Падіння режиму підтвердив у заяві і генштаб армії б. асада. Прем’єр-міністр Сирії М. Газі Аль-Джалалі заявив про готовність співпрацювати з перехідним урядом. За даними ЗМІ, б. асад разом із сім’єю покинув територію Сирії.

На цей момент очевидним є одне – 10 років окупації, сотні мільйонів доларів і численне сучасне озброєння – рф зазнала ганебної геополітичної поразки на Близькому Сході.

Нагадуємо, оператори підрозділу Requiem group Сил спеціальних операцій ЗСУ влаштували «русоріз» ворожому транспорту.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог випустив по Україні 112 ударних безпілотників

Ворог випустив по Україні 112 ударних безпілотників

У ніч на 09 жовтня противник атакував 112-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів із напрямків: Міллерово, Курськ, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ — рф, понад 70 із них — «шахеди».

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Росіяни атакували Харківщину дронами та КАБами, поранено 72-річного чоловіка

Росіяни атакували Харківщину дронами та КАБами, поранено 72-річного чоловіка

За минулу добу ворожих ударів зазнали чотири населені пункти Харківської області.

Безпілотники атакували російський газопереробний завод у Волгоградській області

Безпілотники атакували російський газопереробний завод у Волгоградській області

У ніч на 9 жовтня безпілотники вразили «ЛУКОЙЛ-Коробківський газопереробний завод» у місті Котове Волгоградської області рф.

На Південно-Слобожанському напрямку зросла кількість ворожих атак — Генштаб

На Південно-Слобожанському напрямку зросла кількість ворожих атак — Генштаб

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 217 бойових зіткнень., Сили оборони завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал агресора.

Ворожі атаки спричинили масштабні пожежі на Одещині, відомо про п’ятьох постраждалих

Ворожі атаки спричинили масштабні пожежі на Одещині, відомо про п’ятьох постраждалих

Внаслідок атаки ворожих БПЛА на Одещині виникла пожежа на обʼєкті портової інфраструктури.

ВАКАНСІЇ

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

--- ---