ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Не бережуть ані людей, ані техніку — на Курщині росіян не зупиняють жодні втрати

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2024, 20:57

Ворог кидає в бій велику кількість легкого транспорту, щоб довезти своїх штурмовиків ближче до наших позицій. Після вивантаження транспорт часто залишається, бо росіяни не рахуються з його втратами.

Про це на стрімі АрміїTV розповів головний сержант взводу 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського з позивним «Соломон».

«Якщо ідуть російські штурмовики, то їх завжди супроводжує техніка. Вона може бути броньованою: БТР, БРДМ плюс танк для прикриття.

Але також використовують багато легкого транспорту типу квадроциклів, мотоциклів, щоб швидко дістатися до наших позицій та десантувати піхоти.

Далі можуть поїхати, а можуть техніку просто залишити, вони з цим не рахуються», — розповів Соломон.

За його словами, наші морпіхи намагаються якомога раніше реагувати на виступ штурмовиків.

«Коли ми помічаємо цю колону, по ній починає працювати наша артилерія та FPV-дрони. Коли наближаються, тоді включаються мавіки зі скидами, які літають не більше, аніж на 4 кілометри.

Працюємо, потім проводимо дорозвідку і вражаємо виживших, якщо такі є», — повідомив Соломон.

Як повідомляла АрміяInform, бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського разом з бійцями 73 батальйону Сил територіальної оборони відбили штурм переважаючих у кількості російських елітних підрозділів у Курській області.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Електрик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

Військовослужбовець

від 20100 до 120100 грн

Миколаїв

Інгульський РТЦК та СП

Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Інженер техобслуговування БПЛА

від 20000 до 190000 грн

Чугуїв

4-й штурмовий батальйон - 92 окремої штурмової бригади

--- ---