ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: путін розмахує своїм «орєшніком», щоб зірвати зусилля Дональда Трампа

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2024, 19:50

Кремлівський диктатор володимир путін всіляко намагається зірвати зусилля завершити війну, саме тому вдався до удару новою балістичною ракетою.

Про це у вечірньому зверненні сказав Президент України Володимир Зеленський.

«Розмахувати своїм «орєшніком» зараз він може тільки для того, щоб зірвати зусилля президента Трампа, які точно будуть після інавгурації. путін хоче загострити ситуацію зараз так, щоб у президента Трампа нічого не вийшло — щоб він не зміг закінчити війну», — сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що сьогодні в Казахстані путін знову рекламував свої ракети — свою готовність вбивати і руйнувати.

«До тисяч ракет, які вже били по Україні, Путін, очевидно, хоче додати ще тисячі. Йому закінчення цієї війни не потрібне. Більше того, Путін хоче не дати ще й іншим закінчити цю війну», — сказав глава держави.

Він наголосив, що путін — єдиний винуватець цієї війни та єдиний, хто у війну вірить. І саме тому путінська ескалація зараз — це тиск, щоб згодом змушувати президента США йти на умови росії.

Як повідомляла АрміяInform, 21 листопада росіяни вдарили по Дніпру новою балістичною ракетою середньої дальності, створеною на основі старішої МБР «Рубєж», що є потенційним носієм ядерної боєголовки.

ГУР МОУ повідомило, що росія завдала удару, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного комплексу «Кєдр».

Підльотний час цієї російської  ракети з моменту запуску в астраханській області до влучання в місті Дніпро становив 15 хвилин. На ракеті було встановлено шість бойових частин: кожна — оснащена шістьма суббоєприпасами. Швидкість на кінцевій ділянці траєкторії — понад 11 Махів.

Станом на жовтень поточного року росія мала виготовити два експериментальні зразки ракети зі складу ракетного комплексу «Кєдр».

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

СБУ та Нацполіція ліквідували ще 4 «схеми для ухилянтів» на Київщині та Буковині

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Десантники 81 окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ліквідували іще одну партію вирожої живої сили.

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю РТЦК та СП на Дніпропетровщині.

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом. Після її закінчення міністри оборони двох країн підписали меморандум про спільне виробництво дронів. 

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

ВАКАНСІЇ

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Командир станового гранатомета

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

--- ---