ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Афера з військовополоненими: злочинці пропонують «списки обміну» за гроші

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Листопада 2024, 19:24

Шахраї вигадують нові способи виманювання грошей у родин військовополонених та зниклих безвісти.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Злочинці звертаються до родичів у приватні повідомлення та пропонують фальшиві документи, нібито з баз даних офіційних органів. Шахраї переконують, що можуть включити прізвища полонених до списків на обмін, але вимагають значні кошти за «допомогу».

Зазвичай шахраї посилаються на реальні сайти організацій для надання видимості своєї «офіційності», хоча насправді не мають до них жодного стосунку.

Координаційний штаб закликає родичів військовополонених бути обачними, не довіряти сумнівним пропозиціям та звертатися лише до офіційних установ. Про будь-які спроби шахрайства слід негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коордштаб наголошує, що всі питання, пов’язані зі звільненням військовополонених, в Україні вирішуються виключно офіційними структурами.

Як повідомляла АрміяInform, ворог активізував спроби впливу на родичів військовополонених та під час особистого спілкування провокує на деструктивні дії та злочини.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Хамві» буквально влетів у посадку: історія шаленої Новорічної ночі розвідника на позивний «Сніг»

«Хамві» буквально влетів у посадку: історія шаленої Новорічної ночі розвідника на позивний «Сніг»

Кров, бруд та навіжені найманці з ПВК «Вагнер», що штурмують твою посадку — це й близько не те, що сподіваєшся пережити на зимові свята.

Цілодобове знищення — як дронарі Signum полюють на окупантів в лісі

Цілодобове знищення — як дронарі Signum полюють на окупантів в лісі

На Лиманському напрямку пілоти батальйону Signum ведуть цілодобову роботу зі знищення живої сили російської армії.

Курс тактичної медицини у застосунку Армія+ став одним із найбільш затребуваних серед наших захисників

Курс тактичної медицини у застосунку Армія+ став одним із найбільш затребуваних серед наших захисників

Почали проходити курс понад 20 тисяч військовослужбовців, а вже встигли закінчити та отримати сертифікати 13 тисяч захисників.

Полювання на «ждунів» — бомбери проводять зачистку тилових доріг

Полювання на «ждунів» — бомбери проводять зачистку тилових доріг

Бійці батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка зробили цілу підбірку ліквідацій російських FPV-дронів, які чекали на цілі прямо на дорогах.

Щоденно та цілодобово — як командні центри десантників керують обороною Покровської агломерації

Щоденно та цілодобово — як командні центри десантників керують обороною Покровської агломерації

Командно-спостережні пункти підрозділів ДШВ, залучені до оборони Покровської агломерації, працюють цілодобово.

Війна замість тюрми, алкоголь для командирів, бронежилет за свої — полонений окупант розповів службу

Війна замість тюрми, алкоголь для командирів, бронежилет за свої — полонений окупант розповів службу

Поліція примусила підписати контракт, командири примусили давати хабарі, а потім дали один ріжок з набоями і відправили в один кінець.

ВАКАНСІЇ
Розвідник, штурмовик, спецпризначенець в Сили спеціальних операцій

від 25000 до 75000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор систем звязку

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Військова служба за контрактом

від 20000 до 120000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---