ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні – Всесвітній день гуманітарної допомоги

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Серпня 2019, 16:04

Всесвітній день гуманітарної допомоги заснований Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я та іншими міжнародними організаціями, які привертають увагу до ролі гуманітарних працівників і згадують тих із них, хто загинув або зазнав травми під час виконання своїх життєво важливих обов’язків. Цей День має щорічний характер і проводиться 19 серпня. Відзначається відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES /63/139.

США з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги  закликали Росію негайно припинити агресію на сході України.

«У Всесвітній день гуманітарної допомоги наші думки линуть до мільйонів мирних жителів, які страждають через конфлікти, зокрема на Донбасі та в Криму. Кремль контролює насильство на сході України і повинен негайно припинити агресію», – йдеться в повідомленні посольства США в Києві на сторінці у Facebook.

Гуманітарні працівники мають бути захищені згідно з міжнародним правом, адже вони ризикують щодня власними життями, аби рятувати та поліпшувати життя інших. Про це генсек ООН Антоніу Гутерреш розповів у відео, оприлюдненому у Twitter з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.

Упродовж п’яти років військовослужбовці Збройних Сил України разом із волонтерами продовжують надавати гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів так званої сірої зони на Донбасі.

Фото: https://phc.org.ua

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Розпочалася 1462-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених
Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених

У ніч проти 23 лютого війська рф завдали ударів безпілотними літальними апаратами по обласному центру.

Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»
Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»

Напередодні четвертих роковин повномасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський вручив стрічки відзнаки «За мужність та відвагу».

Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух
Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух

23 лютого, близько 20:50, в одному із відділів поліції міста Дніпра стався вибух саморобного вибухового пристрою. Унаслідок події постраждалих немає.

Танки, 50 артсистем і 920 загарбників за добу: втрати російської армії на фронті
Танки, 50 артсистем і 920 загарбників за добу: втрати російської армії на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 920 одиниць особового складу.

Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

ВАКАНСІЇ
Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Помічник капелана

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Радіотелефоніст

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

водій в Збройні Сили України

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

--- ---