Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
21 вересня місто Покровськ Донецької області перебувало під обстрілами з боку російських військ протягом всього дня.
Про це повідомила Покровська МВА.
Внаслідок обстрілів у Покровську відбулося декілька пожеж у різних частинах міста. Вогнем пошкоджені житлові будинки та господарчі споруди, майно власників
За добу на території громади поранено двоє людей. Серед них — 4-річна дитина, яка з забоєм головного мозку в важкому стані була доставлена до Добропільської міської лікарні. Також під час ліквідації наслідків однієї з пожеж було виявлено тіло загиблого, дані якого встановлюються.
Вчора близько 21:20 стався обстріл адміністративних будівель центральної частини Покровська. Попередньо відомо про два влучання в будівлю інституту, також є пошкодження будівель міського палацу культури та освітнього закладу.
Також о 21.20 окупант поцілив у будівлю дитячого будинку «Отчий дім». На щастя, всі вихованці вже давно евакуйовані та перебувають в безпечному місці.
О 22:10 під ворожий обстріл потрапила територія одного з вугільних підприємств громади. Попередньо відомо про три влучання, внаслідок яких два працівники загинули та два поранено. Серед постраждалих — мешканці Мирноградської та Удачненської громад.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 22 вересня окупанти завдали чергового авіаудару по Харкову, щонайменше 21 людина дістала поранення.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…