ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН Жінки в Україні та Міноборони розпочали серію тренінгів для гендерних радників і радниць

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Вересня 2024, 21:17

Гендерні радники та радниці в системі Міністерства оборони України пройшли дводенний тренінг на тему «Міжнародне гуманітарне право та роль Сил оборони України у його впровадженні».

Про це повідомило 13 вересня Міністерство оборони України.

Під час тренінгу учасники та учасниці з командування Сухопутних військ, Сил спеціальних операцій та Державної спеціальної служби транспорту ознайомились з:
• основами Міжнародного гуманітарного права
• положеннями Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»
• формами та наслідками вчинення сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК)
• підходами щодо надання допомоги постраждалим від СНПК в Україні
• проявами, запобіганням та протидією гендерно зумовленому насильству під час проходження служби
• роллю профільних фахівців в цих випадках.

«Ми уважно прислухаємось до проблем у військах. Разом з гендерними радниками та радницями шукаємо ефективні механізми для посилення гендерної рівності та запобігання дискримінації під час служби. Військові ефективніше виконують бойові завдання, коли відчувають підтримку та повагу в колективі, тому наше завдання — забезпечити належні умови проходження служби для всіх незалежно від статі», — підкреслила начальниця Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України майор Діана Копаниця.

Під час відкриття тренінгу програмний спеціаліст ООН Жінки в Україні Корнеліус Нолен наголосив на важливості дотримання Україною положень міжнародного гуманітарного права та підкреслив, що організація продовжить підтримувати Уряд України та зокрема Міноборони у виконанні зобов’язань щодо забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в секторі оборони.

Тренінг організовано Міноборони за підтримки ООН Жінки в Україні та у співпраці з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем», за фінансової підтримки Уряду Норвегії в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні — фаза II».

Як повідомляла АрміяInform, представники Міноборони розповіли про гендерні аспекти у протимінній діяльності.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Пробите колесо, дірявий бак і впертість жити: як десантники вивозили поранених на трофейному мотоциклі

Пробите колесо, дірявий бак і впертість жити: як десантники вивозили поранених на трофейному мотоциклі

Штурмовики 79-ї десантно-штурмової бригади під час зачистки населеного пункту провели унікальну рятувальну операцію, евакуювавши двох поранених побратимів на трофейному російському мотоциклі з пробитим колесом, дірявим баком і без гальм.

Агентка росіян, яка коригувала атаки ворога по житловим масивам на Донеччині отримала довічне

Агентка росіян, яка коригувала атаки ворога по житловим масивам на Донеччині отримала довічне

За доказовою базою Служби безпеки довічний термін позбавлення волі з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яка коригувала комбіновані атаки рашистів по Донеччині.

Діпстрайки та бої поблизу Покровська: керівник СБУ доповів Президенту про бойову роботу

Діпстрайки та бої поблизу Покровська: керівник СБУ доповів Президенту про бойову роботу

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь керівника Служби безпеки України Василя Малюка щодо бойової роботи підрозділів СБУ.

Розрядили історію: артилеристи знищили «раритет», що пережив Сталіна, але не ЗСУ

Розрядили історію: артилеристи знищили «раритет», що пережив Сталіна, але не ЗСУ

На Донеччині під час контрбатарейної боротьби артилеристи 55-ї бригади виявили та знищили справжній «раритет» — радянську гаубицю-гармату МЛ-20, яку випускали напередодні та під час Другої світової війни.

До Сил безпілотних систем доєднався полк «Рарог»

До Сил безпілотних систем доєднався полк «Рарог»

427-й окремий полк безпілотних систем «Рарог», який за два роки виріс з роти до полку та має на озброєнні наземні роботизовані платформи, власні майстерні та школу, офіційно увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.

«Окупанти зменшують кількість, збільшують радіус» — поблизу Лимана ворог йде вперед поодинокими «інфільтраціями»

«Окупанти зменшують кількість, збільшують радіус» — поблизу Лимана ворог йде вперед поодинокими «інфільтраціями»

На Лиманському напрямку ситуація не змінюється вже досить тривалий час, залишаючись надзвичайно складною. Ворог рветься до Лиману, використовуючи тактику «інфільтрації».

ВАКАНСІЇ

Водій в ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Бойовий медик морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Автомеханік

від 22000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій | Військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---