ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перуанці закуплять наші літаки Ан-178

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Серпня 2019, 10:16

Український військово-транспортний Ан-178 виграв тендер, обійшовши італійсько-американський літак C-27 Spartan та європейський C-295. Як повідомив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, наш транспортник Ан-178 замінить у Перу українські Ан-32Б.

Ан-178 переміг у тендері на закупку військово-транспортних літаків, оголошений МВС Перу. За словами Букіна, Перу може стати першим експортним полігоном для нового літака, створеного на ДП «Антонов». На нашу користь у цьому випадку зіграли як професіоналізм і наполегливість контрактників «Укроборонпрому», так і легендарна надійність торгової марки «Антонов», — підкреслив гендиректор ДК.

Літак, який представляло підприємство ДГЗП «Спецтехноекспорт», випередив конкурентів за сукупністю експлуатаційних характеристик, гарантій, термінів поставки та навчання персоналу, а також за соціальними і виробничими преференціями.

Довідка від «Укроборонпрому»

Багатоцільовий транспортний літак Ан-178 розроблений на ДП «Антонов», яке входить до складу ДК «Укроборонпром». У виробничій кооперації за програмою Ан-178 задіяно близько 200 компаній із 15 країн.

Ан-178 є подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Висота польоту — 12 км, дальність — 5500 км, максимальна швидкість — 825 км/год. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів і здатний перевозити до 18 тонн вантажу, в тому числі великовантажні морські контейнери. Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, зокрема й ґрунтових.

Ан-178 виконав перший політ 7 травня 2015 року та перебуває в процесі сертифікації. У липні 2018 року ДК «Укроборонпром» представив Ан-178 на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow, де літак виконав демонстраційний політ.

Фото: «Укроборонпром»

Читайте нас у Facebook
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Інспектор прикордонної служби, кухар

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Гранатометник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---