ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Глава МЗС Німеччини: росія хоче розбомбити Харків дощенту, потрібні системи Patriot

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2024, 15:43

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок сподівається, що до зустрічі міністрів закордонних справ G7 буде ясність щодо того, хто може надати Україні додаткові засоби протиповітряної оборони.

Про це вона заявила журналістам у Берліні, повідомляє німецький портал n-tv.

Міністр заявила, що росія хоче «розбомбити Харків дощенту». Тому, за її словами, західні країни повинні робити більше.

«На жаль, запаси наших власних систем Patriot зараз майже вичерпані», — додала вона.

Глава МЗС Німеччини зазначила, що потрібен огляд усіх систем Patriot в Європі та світі, щоб зрозуміти, звідки щось можна швидко доставити в Україну.

«Я сподіваюся, що ми зможемо надати додаткову інформацію публічно на зустрічі міністрів закордонних справ G7», — сказала Анналена Бербок.

Міністри закордонних справ країн G7 зустрінуться на італійському острові Капрі 19 квітня.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський закликав західних партнерів надати більше систем протиповітряної оборони, таких як Patriot.

За його словами, у світі є системи ППО, які можуть допомогти, і потрібна лише політична воля, щоб ці системи були передані Україні: «Зараз «петріотам» місце саме в Україні, щоб згодом не довелось їх застосовувати щонайменше по всьому східному флангу НАТО».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

«Вже вдруге за два дні» — Президент поговорив з Трампом українську енергетику та далекобійні удари по рф

У неділю, 12 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Сили оборони від початку доби відбили вже 24 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 77 бойових зіткнень, 26 з яких — на Покровському напрямку.

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори Ivan Franko Group влаштували полювання на окупантів в районі Добропілля

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group поділилися відео з ліквідацією російських загарбників в районі так званого Добропільського виступу.

Повітряні Сили ЗСУ показали перехоплення ракети «Іскандер-К», що летіла на Сумщину

Повітряні Сили ЗСУ показали перехоплення ракети «Іскандер-К», що летіла на Сумщину

Українські зенітники знищили російську крилату ракету, якою противник вирішив вдарити по Сумській області.

«Необхідні системи та ракети» — Президент обговорив з Емманюелем Макроном потреби української ППО

«Необхідні системи та ракети» — Президент обговорив з Емманюелем Макроном потреби української ППО

Президент України Володимир Зеленський обговорив зі своїм французьким колегою Емманюелем Макроном першочергові потреби нашої протиповітряної оборони.

«Крила Омега» вполювали напрочуд «гостинний» російський танк

«Крила Омега» вполювали напрочуд «гостинний» російський танк

Оператори безпілотних систем загону «Крила Омега» вполювали у своїй зоні відповідальності російський танк.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Чернівці

107 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Тлумач

3-й відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

Технік БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---