ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У гардеробі Ольги Сіденко 17 вишиванок

Life story Свята та річниці
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2020, 11:33

Спеціаліст мобілізаційного відділу Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Ольга Сіденко ось уже 15 років впевнено поповнює свій гардероб вишитими сорочками і одягає їх не лише у свята й на урочисті події.

− Я родом із Полтавщини, яка, як і кожен регіон, має свої неповторні візерунки, символи, традиційні кольори вишивки. Кажуть, саме полтавська вишивка є найскладнішою зі всіх українських. І хоча однією з її візитівок є вишивка білим по білому, моє захоплення почалося з вишиванки, яку подарувала однокурсниця. Вона була рясно вкрита червоними маками, − пригадує Ольга Іванівна.

З того часу улюблений одяг впевнено оселився в її родині. Тепер її захоплення розділяють сестри, чоловік діти та онуки. Коли вони збираються разом, то вишиванка є обов’язковим атрибутом. А ще родина Сіденків залюбки бере участь у святкуваннях, присвячених Дню вишиванки. На жаль, цього року не буде можливості покрасуватися на міських вулицях у вишитому вбранні через карантинні заходи, але до мегамаршу вишиванок онлайн Ольга Іванівна обов’язково приєднається.

Жінка тішиться, що сьогодні вишиванка покинула бабусині скрині й поповнила гардероб багатьох українців та і не тільки.

− Якось мені довелось побувати на весіллі, де наречений, наречена та всі запрошені були у вишиванках. Це було неймовірно красиво й символічно, мов повернення до витоків, свого коріння, − розповідає пані Ольга.

До слова, жінка має у своїй мініколекції 17 вишитих сорочок та 2 сукні, ще на 2 вона з нетерпінням чекає. На цьому Ольга Іванівна не зупинятиметься, адже вишиванки – це не лише красиве вбрання, вони для неї дуже особливі, рідні й просто роблять її щасливішою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років
Наводила російську балістику на Чернігівщині — отримала 15 років

Тривале позбавлення волі відбуватиме агентка гру рф, яка встановлювала «відеопастку», щоб навести російську балістику по Чернігівщині.

Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки
Майже 45 тисяч «Шахедів» та понад 500 «Іскандерів» — Повітряні Сили підбили підсумки за чотири роки

Із 24 лютого 2022 року протиповітряна оборона України знищила понад 140 000 повітряних цілей.

Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша
Військовий, який добровільно повертається із СЗЧ із-за кордону, може почати службу з чистого аркуша

Андрій Суржик розповів, як військовий перебуваючи в СЗЧ може поновитися на службі.

Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф
Вчинив сексуальне насильство під час окупації Київщини: до суду скеровано справу військового рф

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військового рф, який під час окупації Київщини у березні 2022 року вчинив злочин стосовно місцевої мешканки.

Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини
Підозру отримали троє російських генералів, які віддавали накази на обстріли мирного населення Дніпропетровщини

За даними слідства, через атаки загинули 16 мирних людей і ще 21 було поранено, серед них четверо дітей.

15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф
15 років ув’язнення за держзраду: уродженець Запоріжжя воював проти ЗСУ у складі армії рф

36-річного громадянина України, який воював проти ЗСУ у складі армії держави-агресора, затримали у грудні 2025 року після потрапляння в полон.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Командир відділення 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

--- ---