ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

СБУ ніколи не повторюється у своїх спецопераціях – Василь Малюк

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2024, 22:04

Голова Служби безпеки України Василь Малюк прогнозує у 2024 році нові спецоперації, які завдаватимуть ще більшої шкоди ворогу.

Про це інформує Служба безпеки України, передає АрміяInform.

«Нехай росіяни очікують на чергову бавовну… Ми ніколи не повторюємося і якщо вони (рф) десь видозмінюються в своїй обороні щодо наших морських дронів, то ми, зрозуміло, йдемо на крок попереду. Всьому свій час, ви все побачите», — анонсував Василь Малюк.

Крім цього Глава Служби безпеки України розповів, який внесок роблять співробітники СБУ у перемогу.

«Яскраво про це свідчать наші результати. Станом на сьогоднішній день з початку війни 809 танків було успішно знищено. Це все відповідно з відеопідтвердженнями. Окрім цього, інша бронетехніка, РЕБи і так далі. Це безпосередньо на лінії фронту», — зазначив Василь Малюк.

Працюючи далекобійними дронами, СБУ розділила свої команди і засоби враження під різні дистанції, починаючи відлік від передової і далі вглиб території рф на понад 120 км. Таким чином спецслужба атакувала вже 13 НПЗ у різних регіонах росії, адже за рахунок експорту нафтопродуктів агресор поповнює свій бюджет на ведення війни. Серед успішних операцій СБУ також враження радіолокаційного літака А-50 на аеродромі мачулищі в білорусі.

Також Василь Малюк розповів, що перша спецоперація з підриву Кримського моста з допомогою вантажівки з вибухівкою готувалася з березня до жовтня 2022 року. На той час через цей логістичний коридор ворога проходило до 46 потягів зі зброєю та боєприпасами за добу. Щоб вразити міст вперше, СБУ використала саморобні вибухові пристрої (21 тонна у тротиловому еквіваленті), які були закамуфльовані під рулони з плівкою, а вдруге – морські дрони.

Обидві спецоперації мали на меті перерізання воєнної логістики росіян за завданням Президента України. І після їх проведення Кримський міст не функціонує для перевезення військових вантажів.

«Там пошкоджені опори і так звані «бики», на яких вони стоять. Коли їх відновлять, можливо, потенційно вони (армія рф) знову все-таки почнуть тягнути свій боєкомплект, тоді ми в черговий раз скажемо їм «привіт», — прогнозує Василь Малюк.

Так, на морі спецслужба успішно працює морськими дронами «Sea Baby» і «Мамай». З їхньою допомогою вже вдалося вразити 11 кораблів рф і розблокувати Чорне море. Сьогодні ці дрони використовуються не лише в режимі камікадзе, а й для інших завдань. Вони є унікальними розробками СБУ, яких немає ніде у світі.

Раніше АрміяInform повідомляла, що у ГУР розповіли про постійне стеження за російськими кораблями.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Гранатометник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Медик

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

--- ---