Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Новопризначений Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський подякував побратимам і посестрам, з якими служив у лавах Сухопутних військ та ОСУВ «Хортиця» та розповів, якими будуть його пріоритети на новій посаді.
Про це Головнокомандувач Збройних Сил України написав у фейсбуці.
«На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів», — наголосив він.
Генерал-полковник Олександр Сирський акцентував, що основним завданням військової логістики залишається найшвидший і раціональний розподіл та доставка всього необхідного для бойових частин.
«Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці — завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів», — запевняє Головнокомандувач Збройних Сил України.
Головною цінністю української армії, за словами генерала, завжди були та є життя і здоров’я військовослужбовців. «Відтак дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним», — наголосив він.
Олександр Сирський заявив, що одним із майбутніх векторів побудови перемоги у війні є запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування безпілотних систем та сучасних засобів радіоелектронної боротьби.
«Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні», — додав він.
Нагадаємо, що вчора, 8 лютого, Президент України призначив нового Головнокомандувача ЗСУ замість Валерія Залужного. Ним став генерал-полковник Олександр Сирський.
Як повідомляла АрміяInform, Рустем Умєров про призначення нового Головнокомандувача ЗСУ заявив: Завдання у нас одне — перемога України.
@armyinformcomua
Оператори безпілотних систем та артилерія бригади «Гарт» продовжують руйнувати логістику та зв’язок російських окупаційних військ на Південно-Слобожанському напрямку.
Вранці 1 грудня російські війська завдали ударів по Чорнобаївці в Херсонській області.
На Лиманському напрямку бійці батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха у лісі знищили два російські мотоцикли та кілька груп російських піхотинці, які ховались поміж деревами.
На сьогодні громадянин, який призваний на військову службу і направлений до навчального центру для проходження БЗВП, на початку занять має отримати речове майно.
Головне управління розвідки Міноборони України відзвітувало про результати операції, проведеної спільно з Рухом опору в окупованому рф Бердянську.
Міністр оборони України Денис Шмигаль у річницю Всеукраїнського референдуму відзначив внесок Сил оборони у захист незалежності України.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….