Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Служба безпеки України зібрала доказову базу на російського генерал-лейтенанта Якова Резанцева — командувача 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу країни-агресора.
Про це повідомляє сайт СБУ.
24 лютого 2022 року під командуванням генерала Резанцева окупаційні угруповання рф вдерлися на південь України з території тимчасово окупованого Криму.
За даними СБУ, саме Резанцев наказав за будь-яку ціну захопити стратегічно важливий аеродром у Чорнобаївці.
Також загарбники виконували вказівку російського генерала щодо здійснення масованих повітряних атак на цивільну інфраструктуру Херсонщини.
Крім того, у період окупації правобережжя області Резанцев організовував масові репресії проти учасників руху опору в регіоні. За його наказом людей викрадали прямо посеред вулиці або з приватних авто під час перетину російських блокпостів.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Резанцеву про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України (ведення агресивної війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
«Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності. Де б не переховувався воєнний злочинець — його буде знайдено і покарано», — переконані в Службі безпеки України.
Як повідомляла АрміяInform, контррозвідка Служби безпеки затримала інженерку оборонного заводу та чиновницю, які працювали на фсб рф.
@armyinformcomua
Упродовж минулої доби російські війська завдали ударів по п’яти населених пунктах Харківської області, використовуючи різні типи безпілотників.
У Полтавській області під час масованої російської атаки внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури у Кременчуцькому районі.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
23-річний командир взводу аерозольного маскування Олексій розповів про те, як його підрозділ, створюючи димові завіси на північно-східному напрямку, діє як «невидимий щит», що збиває ворога з пантелику та рятує життя штурмовиків.
Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.
На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…