ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дмитро Кулеба про 50 млрд євро для України: Це демонструє, що розмови про втому ЄС від війни неправдиві

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Лютого 2024, 13:58
Дмитро Кулеба пояснив важливість всіх видів озброєнь для того, щоб змінити хід війни з рф

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував Європейській раді за 50 млрд євро для України. Він наголосив, що таке рішення ЄС доводить неправдивість розмов про «втому» від війни в Україні.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Я вдячний Європейській раді за ухвалення рішення про створення Українського фонду вартістю 50 мільярдів євро у 2024–2027 роках. Це крок історичного масштабу. Це демонструє, що будь-які розмови про нібито «втому» чи «ослаблення підтримки» є просто неправдивими», — йдеться в його дописі.

Він наголосив, що Європа вкотре продемонструвала свою силу та здатність ухвалювати важливі рішення незалежно від інших.

«ЄС є лідером і подає приклад для наслідування решті світу. Це також яскраве свідчення того, що надії путіна пережити рішучість України та світу марні. Я глибоко вдячний усім міністрам закордонних справ країн ЄС, які зробили свій внесок у цей успіх», — додав Дмитро Кулеба.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський подякував лідерам країн-членів Європейського союзу за виділення пакета допомоги Україні у розмірі €50 млрд.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» НГУ показали кадри відбиття чотирьох російських штурмів на Покровському напрямку.

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Від початку доби зафіксовано 62 бойових зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. 

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Воїни батальйону безпілотних систем «Вартові» разом з суміжними підрозділами зупинили механізований штурм рф.

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

Воїни 91-го окремого протитанкового батальйону знищили російських військових, що скупчилися між будівлями й готувались до штурму малою групою.

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

Перед Володимирівкою бійці 33-ї окремої механізованої бригади відбили штурм противника і знищили сімох російських загарбників та МТ-ЛБ.

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Президент України Володимир Зеленський підписав два укази, якими ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України.

ВАКАНСІЇ

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Оператор систем РЕБ | Військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

--- ---