ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президенти України і Литви оприлюднили спільну заяву

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Січня 2024, 15:25

Президенти України та Литви домовилися продовжити спільну роботу щодо забезпечення своєчасної та довгострокової військової та фінансової підтримки України, зокрема через фінансовий інструмент для України (Ukraine Facility) від ЄС, Європейський фонд миру та Місію ЄС із військової допомоги Україні.

Про це йдеться у спільній заяві президентів України Володимира Зеленського і Литовської Республіки Гітанаса Наусєди, повідомляє Офіс Президента України.

Гітанас Наусєда підтвердив, що Литва залишатиметься з Україною до її перемоги. Також офіційний Вільнюс продовжить надавати військову підтримку Україні у відповідь на її термінові та довгострокові потреби, зокрема через:

  • очолювану Литвою коаліцію для допомоги Україні в розмінуванні,
  • в питаннях постачання зброї та військового обладнання,
  • навчання та співпрацю оборонних індустрій, включно зі спільними підприємствами,
  • розміщенням виробництва в Україні,
  • сприянням обміну інформацією щодо відповідних досліджень і розробок, пов’язаних з обороною.
Загальна підтримка України з боку Литви перевищує 1 мільярд євро і становить 1,45% ВВП Литви

«Обидві країни збільшать свої зусилля, щоб заохотити інших союзників і міжнародних партнерів надавати Україні такий же рівень підтримки. Особлива увага й надалі приділятиметься забезпеченню України сучасними системами протиповітряної оборони, безпілотними літальними апаратами, засобами радіоелектронної боротьби, а також далекобійною артилерією та боєприпасами», — наголосили лідери країн.

Як повідомляла АрміяInform, Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Вільнюсі оголосив, що Україна домовилися з литовськими компаніями про спільне виробництво озброєння, зокрема засобів боротьби з дронами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Без права на помилку: вибухотехніки Чернігівщини знешкодили бойові частини дронів

Без права на помилку: вибухотехніки Чернігівщини знешкодили бойові частини дронів

На Чернігівщині вибухотехніки поліції знешкодили дві бойові частини від ворожих ударних безпілотників, виявлені після однієї з нещодавніх атак, продемонструвавши роботу, що вимагає сталевої витримки та не залишає права на помилку.

Росіяни пошкодили аміакопровід «Одеса—Тольятті»: військові ведуть розвідку з БПЛА, загрози немає

Росіяни пошкодили аміакопровід «Одеса—Тольятті»: військові ведуть розвідку з БПЛА, загрози немає

Внаслідок артилерійського обстрілу окупантів було пошкоджено ділянку аміакопроводу «Одеса—Тольятті» на лінії бойового зіткнення. Станом на полудень 10 жовтня погіршення якості повітря не зафіксовано.

Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Президент України Володимир Зеленський поінформував президентку Європейського центрального банку Крістін Лагард щодо чергового російського удару по енергетиці, та обговорив перспективи використання заморожених активів рф.

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» у співпраці зі спецпризначенцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України вперше отримали на озброєння надводні безекіпажні катери, що в українській розвідці називають «новою фазою антипутінського спротиву».

«FPV-дронами тут просто кишить»: противник убиває об Покровськ свій «розхідний матеріал»

«FPV-дронами тут просто кишить»: противник убиває об Покровськ свій «розхідний матеріал»

Найгарячішою точкою залишається Покровський напрямок. Російські окупанти здійснили 43 спроби потіснити українських воїнів із займаних позицій. З них 35 атак уже відбито. Кількість ворожих БПЛА — величезна.

«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

Під час нічної атаки по Україні запустили 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей. Атаковано, передусім, об’єкти критичної інфраструктури.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Мінометник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---