ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський розповів Еміру Кувейту про протидію ракетному терору рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Січня 2024, 15:01

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Еміром Кувейту шейхом Мешалем аль-Ахмадом аль-Джабером ас-Сабахом розповів про протидію ракетному терору, який росія поновила під час новорічних свят.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента України, передає АрміяInform.

«Ми активно працюємо над наступними кроками щодо реалізації Формули миру. Голос і позиція країн Затоки в цьому важливі», — зазначив глава держави.

Глава держави подякував співрозмовнику за підтримку з боку Кувейту суверенітету й територіальної цілісності України, голосування щодо ключових українських резолюцій в ООН та своєчасну допомогу з наданням електрогенераторів напередодні зими.

Водночас Володимир Зеленський наголосив, що Україна забезпечує свободу судноплавства в Чорному морі й завдяки цьому залишається гарантом світової продовольчої стабільності, а також докладає максимальних зусиль для відновлення справедливого миру.

Президент запросив представника Кувейту на наступну зустріч радників із національної безпеки та політичних радників лідерів країн щодо реалізації Української формули миру, яка відбудеться в Давосі, а також взяти участь у підготовці майбутнього Глобального саміту миру.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Кожен влучний удар — крок до Перемоги: льотчик «West» знищив склад БК та піхоту ворога

Кожен влучний удар — крок до Перемоги: льотчик «West» знищив склад БК та піхоту ворога

Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «West» завдав точного удару по позиціях противника, в результаті чого було знищено ворожий склад боєприпасів та живу силу.

50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

Служба безпеки України ідентифікувала російського командира, який, за даними слідства, 2 жовтня віддав наказ своїм підлеглим перевдягнутися у цивільне та розстріляти трьох мирних мешканців, що намагалися евакуюватися з Куп’янська.

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

На курському напрямку оператори FPV-дронів бригади «Сталевий Кордон» знищили чотири ворожі укриття з особовим складом, одне з яких вибухнуло «дикими феєрверками» через детонацію боєкомплекту, що зберігався всередині.

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

На Донеччині, поблизу Карпівки, бійці підрозділу «Karakurt Colony» 2-го мехбату 3-ї штурмової бригади продовжили штурм ворожих позицій навіть після того, як їхня бойова машина була підбита, та, перейшовши у піхотний бій, успішно виконали завдання.

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

22-річний Олександр Бойко, який у 19 років став на захист України, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про бій віч-на-віч з ворогом, у якому він один знищив шістьох окупантів, та про те, як після важкого поранення опанував фах оператора БПЛА.

ВАКАНСІЇ

Командир стрілецького взводу

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 26000 до 130000 грн

Харків

Рота снайперів спеціального призначення

Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---