ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні планують відкрити три ліцеї військово-патріотичного спрямування

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Січня 2024, 1:42
Ігор Клименко. Архівне фото

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко розповів про плани відкрити навчальні заклади військово-патріотичного спрямування.

Про це повідомляє урядовий портал.

«У 2024 році хочемо відкрити один ліцей, в наступному ще два. Вони будуть для дітей з сімей, які втратили годувальника, щоб ми їх оберігали і супроводжували», — сказав Ігор Клименко.

Міністр підкреслив, що діти наших військових, які отримали травму, поранення або загинули на війні, отримуватимуть допомогу, супроводження та підготовку до вступу в заклади вищої освіти МВС.

«Те саме стосуватиметься і виплат, юридичних та психологічних консультацій. 2024 рік буде визначальним у побудові системи допомоги нашим пораненим чи травмованим військовим, а також підтримці їхніх сімей», — зазначив Ігор Клименко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

Один з логістичних НРК 33-ї окремої механізованої бригади отримав пошкодження під час виконання бойового завдання. Йому на допомогу вирушив інший дрон, та успішно євакуював.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

Від початку доби зафіксовано 103 бойові зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

ВАКАНСІЇ

Механік-водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 23000 грн

Данилівка, Київська область

Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

Військовослужбовець

від 44650 до 120100 грн

Миколаїв

Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП

Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

--- ---