ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Без оновлення даних в ТЦК не можна буде продати квартиру — проєкт Кабміну

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Грудня 2023, 8:29

Кабінет Міністрів України пропонує вносити до Єдиного реєстру боржників військовозобовʼязаних та резервістів, які ухиляються від взяття на військовий облік та оновлення даних у територіальних центрах комплектування.

Про це йдеться у законопроєкті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби», текст якого опублікований на сайті Верховної Ради.

Документ також передбачає, що до військовозобовʼязаних, які порушили чинне законодавство, можуть бути запроваджені тимчасові обмеження у вигляді:

– заборони виїзду за кордон;

– заборони на проведення операцій з рухомим та нерухомим майном;

– обмеження на право керування власним транспортним засобом та отримання посвідчення водія;

– обмеження права на користування та розпорядження коштами та іншими цінностями;

– відмови в укладенні кредитного договору, договору позики;

– призупинення отримання пільг та послуг від держави.

Законопроєкт передбачає, що тимчасові заходи припиняються у разі виконання військовозобов’язаним або резервістом обов’язків визначених частиною третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» і надання керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомлення щодо виключення військовозобов’язаного або резервіста з Єдиного реєстру боржників.

АрміяINFORM підготувала оперативний аналіз пропозицій уряду.

Ранішет Президент України Володимир Зеленський заявляв, що у плані проведення подальшої мобілізації мають бути чітко обґрунтовані пропозиції та передбачені відповіді на нагальні питання, які турбують військовослужбовців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

Черговий день атак на Херсонщині: одна жертва, шість поранених, 14 будинків зруйновано

Черговий день атак на Херсонщині: одна жертва, шість поранених, 14 будинків зруйновано

Протягом минулої доби російські війська продовжували обстрілювати населені пункти Херсонщини, внаслідок чого одна людина загинула, ще шестеро дістали поранення, а також було пошкоджено житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.

Нічна атака на Київ: у Печерському районі пожежа в багатоповерхівці, дев’ятеро поранених

Нічна атака на Київ: у Печерському районі пожежа в багатоповерхівці, дев’ятеро поранених

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київ у Печерському районі уламки спричинили пожежу в багатоповерхівці, в результаті чого дев’ять людей отримали травми, а двадцятьох мешканців довелося рятувати.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Офіцер, лікар медичного пункту

від 56000 до 126000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Фельдшер

від 21500 до 25000 грн

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Снайпер (2 категорії), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення управління

від 23000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

--- ---