ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Держспецзв’язку підготувала аналітичний звіт та прогнози щодо російських кібероперацій

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Жовтня 2023, 2:02

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувала аналітичний звіт, де досліджує загрози з боку ворожих хакерських угруповань.

Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку.

Зазначається, що фахівці служби передбачають зростання кількості складних атак на ланцюжки постачання. «Компанії, які розробляють програмне забезпечення для критичної інфраструктури та військових, зазнаватимуть активних цілеспрямованих кібернападів у довгостроковій перспективі», — йдеться в повідомленні.

Крім того, ворог, ймовірно, використовуватиме більш комплексні атаки та інструменти, включно з розробкою і розгортанням дуже складного шкідливого програмного забезпечення, яке має ширше розповсюдження, здатне атакувати різні операційні системи. Підвищення складності атак підкреслює потребу в постійному вдосконаленні засобів захисту організацій з метою випередження загроз, що зростають.

Держспецзв’язку повідомляє, що росія залучає дедалі більшу кількість нових людей для нападів у кіберпросторі, зокрема, молодь. Для її навчання використовують західні матеріали, готуючи нове покоління патріотично мотивованих хакерів, які в майбутньому легко можуть стати суб’єктами кіберзагрози чи операторами програм-вимагачів.

Повний текст аналітичного звіту Держспецзв’язку про російські кібероперації можна прочитати за посиланням.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

Ворог хотів дійти до Костянтинівки, прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Ворог хотів дійти до Костянтинівки, прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Російські штурмовики намагаються просунутися на Костянтинівському напрямку, використовуючи несприятливі для української аеророзвідки погодні умови.

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» оприлюднили кадри своєї бойової роботи, де загалом було ліквідовано близько 50 окупантів.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Київ, Київська область

Механік-водій танка (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 25000 до 125000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку

від 20000 до 24000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

--- ---