ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олександр Сирський на зустрічі з Послом Німеччини: «Необхідно створити потужну мережу реабілітаційних центрів»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2023, 23:48

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський разом з начальником Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком та командою зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Мартіном Єґером.

Про це йдеться на телеграм-сторінці командувача.

Сторони поговорили про війну України з росією і боротьбу за незалежність.

Мартін Єґер зазначив, що партнери поважають українських воїнів, які на передовій захищають безпеку світу. Також обговорили потреби української армії на фронті.

«Ми акцентували увагу на технічному підсиленні військових та їхньому навчанні. Від цього залежить ефективність ведення бою. Говорили про відновлення воїнів після тяжких поранень. Необхідно створити потужну мережу реабілітаційних центрів», — зазначив Олександр Сирський.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ подякував партнерам за підтримку України та нашої армії.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем  у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби

від 28000 до 32000 грн

Васильків, Київська область

Командир взводу

від 25000 до 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Старший оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Механік водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---