Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
Протягом минулого тижня з 11 по 17 серпня підрозділи з розмінування (піротехнічні підрозділи) Сил оборони на деокупованих територіях України виявили, вилучили і знешкодили 4 001 вибухонебезпечний предмет, зокрема:
Про це Інформаційному агентству АрміяInform повідомили в Головному управлінні протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки. На Головне управління покладені функції секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності.
Розміновано (перевірено) територію площею 2 461,73 гектари, з них:
Усього від початку широкомасштабної агресії російської федерації підрозділами Сил оборони України виявлено, вилучено і знешкоджено 750 576 вибухонебезпечних предметів; розміновано (перевірено) територію площею 186 508,45 гектарів.
Протягом тижня для виявлення, вилучення і знешкодження вибухонебезпечних предметів було залучено понад 200 груп різних підрозділів Сил оборони України.
Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:
Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС за номером телефону — 101 або Національної поліції — 102. Неодмінно дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.
@armyinformcomua
Бійці зенітно-ракетного дивізіону 39-ї окремої бригади берегової оборони продемонстрували ефективну роботу з французьких ПЗРК «Mistral», знищивши за одне чергування три ворожі дрони-камікадзе типу «Shahed».
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно депутата однієї з територіальних громад Тернопільщини, який організував схему незаконного зняття чоловіків з військового обліку через фальсифікацію медичних документів.
Українські воїни з бригади «форпост» показали, як відбувається постачання боєприпасів та провізії на передові позицій, коли немає можливості задіяти для цього техніку.
Штурмовики 79-ї десантно-штурмової бригади під час зачистки населеного пункту провели унікальну рятувальну операцію, евакуювавши двох поранених побратимів на трофейному російському мотоциклі з пробитим колесом, дірявим баком і без гальм.
За доказовою базою Служби безпеки довічний термін позбавлення волі з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яка коригувала комбіновані атаки рашистів по Донеччині.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь керівника Служби безпеки України Василя Малюка щодо бойової роботи підрозділів СБУ.
від 20100 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…