ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль зустрівся з послами країн G7 і ЄС: обговорили зернову ініціативу та ситуацію на ЗАЕС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Серпня 2023, 23:25

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з послами країн G7 і ЄС обговорив ключові теми та реформи, направлені на зміцнення України.

Про це він повідомив у фейсбуці.

«Відновлення. Розраховуємо на подальшу допомогу у реалізації пріоритетів fast recovery: відбудові житла, енергетики, критичної та соціальної інфраструктури, гуманітарному розмінуванні та підтримці бізнесу», — написав прем’єр.

Крім того, обговорили конфіскацію заморожених російських активів.

«В українському фонді ліквідації наслідків маємо 62 млрд грн, половина з них — вилучені російські кошти. Ми закликаємо наших партнерів так само ухвалити необхідні рішення, які спрямують заморожені в країнах G7 активи росії на відбудову України», — йдеться у його дописі.

Денис Шмигаль наголосив, що росія, вийшовши з домовленостей, поставила під загрозу голоду мільйони людей у світі. Тому Україна розраховує на солідарність партнерів у питанні експорту українського зерна через західний кордон.

«Ситуація довкола станції ЗАЕС залишається напруженою. Маємо продовжувати тиск на росію, аби вона покинула об’єкт. Закликаємо запровадити санкції проти атомної галузі рф», — резюмував Прем’єр-міністр України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністр оборони обговорив безпекову ситуацію на Херсонщині

Міністр оборони обговорив безпекову ситуацію на Херсонщині

Денис Шмигаль відвідав командний пункт 39-ї бригади берегової оборони ЗСУ.

«Евакуювала дітей, щоб здавати позиції»: агентка рф отримала 15 років

«Евакуювала дітей, щоб здавати позиції»: агентка рф отримала 15 років

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено мешканку Мирнограда, яка коригувала вогонь по українських захисниках у районі Покровська.

Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

На Лиманському напрямку пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зупинили та знищили штурмову групу росіян на мотоциклах.

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

Представниця місцевого самоврядування підозрюється у поширенні матеріалів із виправдовуванням, визнанням правомірною, запереченням збройної агресії російської федерації проти України, глорифікацією її учасників, вчинених службовою особою (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Володимир Зеленський провів цей день, як і кожен день зараз, у консультаціях із партнерами.

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Денис Шмигаль під час візиту до захисників Півдня України зустрівся з командуванням 34-ї окремої бригади берегової оборони ЗСУ.

ВАКАНСІЇ

Кухар, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Військова служба за контрактом з початковою з/п від 51500 до 200000

від 51500 до 200000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Старший водій-гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Навідник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

--- ---