Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за власною ініціативою розпочало розробку варіанту модернізації патрульних катерів типу «Айленд», які у вересні минулого року були передані США Військово-Морським Силам України, про це повідомляє УкрОборонПром.
Модернізація катерів буде направлена на максимальне підвищення бойової ефективності. Наразі фахівцями підприємства вже отримано необхідну технічну документацію щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використанням всіх можливостей «Айлендів».
– Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проєкт має передбачати, що модернізація катерів здійснюватиметься на Миколаївському суднобудівному заводі, – заявив директор – генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.
За його словами, остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України отримає широкий практичний досвід застосування «Айлендів».
@armyinformcomua
Україна планує перевести Збройні Сили на контракту основу, і країни Європи можуть цьому посприяти, надавши фінансування.
Дороги у прифронтових регіонах на сьогодні — це вже не просто шляхи, а справжні лінії життя.
Увечері рф завдала удару по санаторію в Павлоградському району, поранення зазнав чоловік.
27 літ земного буття судилося прожити Віктору Кутюку — колишньому молодшому інспектору відділу охорони Житомирської виправної колонії № 4.
Кремлівський диктатор Володимир Путін вже розпочав Третю світову війну, і єдиною відповіддю на це може бути лише інтенсивний військовий та економічний тиск.
Двоє людей загинули, ще четверо зазнали поранень внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю та Запорізькому району.
Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 20000 до 60000 грн
Коломия
Військова частина А1267
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….