ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суспільство очікує на вшанування героїв і залучення їх до влади — Федір Веніславський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Липня 2023, 1:13
Ілюстративне фото

Після війни буде дуже великий попит на влиття військовослужбовців, які своїми конкретними діями, героїчними подвигами закарбували в суспільній свідомості, що вони мають бути представлені у всіх «ешелонах» влади — починаючи із законодавчої, так і у виконавчій гілці влад, про це повідомляє Верховна Рада України у фейсбук.

Військовослужбовці бачили смерть і бачили, яким чином держава захищає себе та український народ. Відповідно, в них набагато більше розуміння того, якою має бути влаштована Держава, як мають функціонувати державні інститути.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Ставці затвердили новий підхід до розподілу мобілізованих між військовими частинами

На Ставці затвердили новий підхід до розподілу мобілізованих між військовими частинами

Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача, на якій ухвалили рішення про новий підхід до розподілу мобілізованих між військовими частинами ще до початку базової підготовки.

Міноборони унормовує порядок служби іноземців на офіцерських посадах

Міноборони унормовує порядок служби іноземців на офіцерських посадах

Сьогодні Кабінет Міністрів України підтримав проєкт Указу Президента України, який унормовує порядок прийняття іноземців та осіб без громадянства на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.

Російського окупанта заочно судитимуть за розграбування магазину на Київщині

Російського окупанта заочно судитимуть за розграбування магазину на Київщині

Броварська окружна прокуратура Київської області скерувала до суду обвинувальний акт (заочно) стосовно військовослужбовця збройних сил рф за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Кабмін підтримав створення Науково-дослідного центру Сил підтримки ЗСУ

Кабмін підтримав створення Науково-дослідного центру Сил підтримки ЗСУ

Кабмін ухвалив постанову, що дозволяє Міністерству оборони створити окрему наукову установу — Науково-дослідний центр Сил підтримки ЗСУ.

$105+ млн залучили українські оборонні стартапи у 2025 році

$105+ млн залучили українські оборонні стартапи у 2025 році

Це третина всіх ранніх інвестицій Європи у сфері оборонних технологій.

На Сумщині прикордонники збили вогнем з автоматів пару ворожих FPV-дронів

На Сумщині прикордонники збили вогнем з автоматів пару ворожих FPV-дронів

Сили оборони на передовій працюють під постійним тиском з повітря. Ворожі FPV літають усюди, намагаючись виявити українських військових і завдати удару під час виконання бойових завдань.

ВАКАНСІЇ

Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Навідник БТр/БМп

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---