ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові проходять навчання в інструкторів Сил оборони Нової Зеландії

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2023, 16:25

У рамках багатонаціональної навчальної операції «Інтерфлекс» військові інструктори Сил оборони Нової Зеландії проводять заняття з вогневої підготовки із військовослужбовцями Збройних Сил України. Навчання відбуваються у Великій Британії та сприяють професійній підготовці українських воїнів до захисту країни від російської агресії.

Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.

Загалом військовослужбовці Сил оборони Нової Зеландії навчають українських новобранців таким навичкам, як поводження зі зброєю, влучна стрільба, надання першої медичної допомоги на полі бою, а також наступальні й оборонні операції в різних умовах.

Нагадаємо, що минулого року Уряд та Сили оборони Нової Зеландії повідомили про рішення щодо «здійснення подальшого значного розгортання 120 військовослужбовців Сил оборони Нової Зеландії у Сполученому Королівстві для допомоги в навчанні українських військовослужбовців у рамках міжнародних зусиль, щоб допомогти Україні продовжувати захищатися від незаконної війни росії».

Водночас міністр оборони Нової Зеландії Пені Хенаре зазначив: «Навчання проводитиметься виключно в одному з місць у Сполученому Королівстві і особовий склад Сил оборони Нової Зеландії не в’їжджатиме в Україну».

Головнокомандувач Сил оборони Нової Зеландії маршал авіації Кевін Шорт заявив, що рішення Кабінету міністрів Нової Зеландії було ухвалене після запрошення від Збройних сил Сполученого Королівства до Сил оборони Нової Зеландії взяти участь у програмі навчання піхоти: «Мені дуже приємно, що це розгортання було схвалено, особливо для армії, оскільки це дає можливість нашим людям зробити подальший вагомий внесок, оскільки ми відповідаємо на запит близького партнера. Наш внесок у попередні зусилля вже допоміг і це рішення продовжує надавати нашу допомогу Україні, оскільки вона захищається від невиправданого та незаконного вторгнення росії. Розгортання є гарним свідченням високої поваги наших партнерів до нашого професіоналізму як військової сили».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ЗСУ контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді утримують позиції

ЗСУ контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді утримують позиції

Сили оборони України надійно контролюють північну частину Покровська. Десятки спроб противника протиснути наш захист північніше залізниці — невдалі.

Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Оператори БПЛА 1 окремого центру СБС відпрацювали низку військових обʼєктів у ТОТ, в тому числі пункт запуску морських дронів.

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

У Галіфаксі дорогою до Флориди на зустріч із Президентом США Дональдом Трампом Президент України Володимир Зеленський разом із Премʼєр-міністром Канади Марком Карні провели онлайн-розмову з європейськими лідерами.

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

У селищі Степногірськ Запорізької області українські підрозділи ведуть оборонні дії.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Армія рф випустила по Україні 48 ударних БПЛА

Армія рф випустила по Україні 48 ударних БПЛА

У ніч на 28 грудня противник атакував 48-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

ВАКАНСІЇ

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Діловод зі списання БПЛА

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---