Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…
У Брюсселі за участю української делегації відбулася зустріч голів оборонних відомств європейських держав у форматі «Рамштайн». Ішлося про новий пакет військово-технічної допомоги Україні. Зокрема про засоби та інструменти посилення Повітряних Сил та підрозділів протиповітряної оборони.
Заступник Міністра оборони України Володимир Гаврилов у коментарі телеканалу BBC озвучив основні тези, з якими українська сторона зверталась до голів оборонних відомств країн НАТО.
Зокрема, відповідаючи на запитання кореспондентки Яльда Хакім про головний фокус уваги в потребах України щодо ОВТ, він зазначив, що нашій країні потрібно піклуватись про своїх людей, захищати свою інфраструктуру. Тож нині важливий вектор роботи на міжнародному рівні — оснащення новітніми засобами та зразками ОВТ підрозділів Повітряних Сил та протиповітряної оборони.
Крім того, він прокоментував і можливість навчання українських пілотів та операторів БПЛА, постачання авіаційної техніки, засобів повітряної розвідки, ППО.
— Ми отримали позитивне рішення щодо цього питання. Тобто ми в режимі очікування покращення наших бойових спроможностей для того, щоб «закрити наше небо» від російських крилатих та інших ракет та для того, щоб відкинути росіян від лінії зіткнення та для безпосереднього захисту наших військ, — зазначив він. — У нас триває війна. І ми робимо все, щоб здобути перемогу в цій війні всіма силами та засобами. Це гібридна війна, де важливу роль відіграє ситуаційна обізнаність, а саме розуміння того, де є противник та у якій кількості. Друге — це розуміння того, як знищити цього противника.
Прокоментував він і поточну ситуацію та перспективи розвитку ситуації на фронті, зазначивши, що наші військові плани та задуми здійснюються відповідно до наших спроможностей.
Зі слів Володимира Гаврилова, після певного «переламного моменту», після року активного спротиву українці точно впевнені, що матимуть великий успіх разом із партнерами, які допомагають нам та забезпечують нас усім необхідним.
Заступник міністра оборони України також окреслив, які потреби Сил оборони України завжди в пріоритеті. З його слів, актуальною є потреба в зброї та боєприпасах, бо це «кров війни». Завжди потрібно нове й нове.
— До прикладу, важливу роль у сучасній війні відіграють БПЛА. Тому нам потрібно підтримувати та забезпечувати безперебійне постачання цих зразків озброєння. Україна отримує БПЛА як матеріально-технічну допомогу від країн партнерів. Але маємо й власні потужності виробництва, тому ми працюємо над цим, оскільки потреба дуже велика, — каже Володимир Гаврилов.
Також, зважаючи на мільйонну глядацьку аудиторію телеканалу ВВС, заступник Міністра оборони України висловив вдячність за підтримку нашої країни народу та уряду Великої Британії.
@armyinformcomua
У Галіфаксі дорогою до Флориди на зустріч із Президентом США Дональдом Трампом Президент України Володимир Зеленський разом із Премʼєр-міністром Канади Марком Карні провели онлайн-розмову з європейськими лідерами.
У селищі Степногірськ Запорізької області українські підрозділи ведуть оборонні дії.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
У ніч на 28 грудня противник атакував 48-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.
Протягом доби, з ранку 27 грудня до ранку 28 грудня 2025 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 28 населених пунктах у 14 територіальних громадах області.
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Премʼєр-міністром Канади Марком Карні, під час якої Премʼєр-міністр анонсував новий пакет допомоги Україні.
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 20100 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…