ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

російське суспільство не так однозначно ставиться до війни, розв’язаної росією в Україні — Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2023, 16:12

Про це сьогодні заявила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі єдиного інформаційного телемарафону.

Коментуючи на прохання ведучої розвиток подій на Білгородщині, Ганна Маляр, зокрема, зазначила, що оборонне відомство уважно відслідковує стан справ на Білгородському напрямку.

—  Відповідальність за звільнення росії від правлячого режиму взяли на себе виключно громадяни росії, які не хочуть миритися з нинішньою політикою своєї владної верхівки. Така ланцюгова реакція ширитиметься всіма регіонами країни-агресора, бо російське суспільство не так однозначно ставиться до війни, розв’язаної росією в Україні, як нам це подавали. Це не означає, що вони прибічники України, насамперед вони усвідомлюють, що росія цією війною руйнує себе, —  констатувала Ганна Маляр.

Позаштатний кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Володимир Зеленський обговорив з президенткою ЄЦБ використання заморожених активів рф

Президент України Володимир Зеленський поінформував президентку Європейського центрального банку Крістін Лагард щодо чергового російського удару по енергетиці, та обговорив перспективи використання заморожених активів рф.

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Легіон «Свобода Росії» виходить в море: російські добровольці вперше отримали морські дрони

Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» у співпраці зі спецпризначенцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України вперше отримали на озброєння надводні безекіпажні катери, що в українській розвідці називають «новою фазою антипутінського спротиву».

«FPV-дронами тут просто кишить»: противник убиває об Покровськ свій «розхідний матеріал»

«FPV-дронами тут просто кишить»: противник убиває об Покровськ свій «розхідний матеріал»

Найгарячішою точкою залишається Покровський напрямок. Російські окупанти здійснили 43 спроби потіснити українських воїнів із займаних позицій. З них 35 атак уже відбито. Кількість ворожих БПЛА — величезна.

«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

Під час нічної атаки по Україні запустили 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей. Атаковано, передусім, об’єкти критичної інфраструктури.

7-й корпус ДШВ стримує ворога під Покровськом: ліквідовано сотні окупантів і понад тисячу БПЛА

7-й корпус ДШВ стримує ворога під Покровськом: ліквідовано сотні окупантів і понад тисячу БПЛА

У смузі оборони 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ у районі Покровської агломерації розпочалася стабілізація оперативної обстановки. Водночас із початку жовтня десантники вже знищили майже 300 окупантів та понад 1100 ворожих БПЛА.

«Нічні феєрверки» з 105-кілограмовою бойовою частиною: СБУ показала удари по базах окупантів

«Нічні феєрверки» з 105-кілограмовою бойовою частиною: СБУ показала удари по базах окупантів

Оператори ударних дронів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України завдали серії потужних ударів по місцях зосередження техніки та живої сили ворога на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Старший навідник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Навідник-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Львів, Львівська область

--- ---