ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Запорізька АЕС перейшла в режим блекауту: запасу палива в генераторах вистачить на 10 діб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Травня 2023, 9:44

Запорізька атомна електростанція вчергове перейшла в режим повного блекауту, внаслідок терористичного обстрілу військами рф. Це вже сьомий випадок з початку окупації російськими терористами станції.

Про це повідомляє ДП «Енергоатом».

«Внаслідок безглуздого терористичного обстрілу рашистами в ніч на 22 травня, о 5:26 відключилась остання високовольтна лінія передач Дніпровська 750кВ, з якої для власних потреб живилась тимчасово окупована Запорізька АЕС», — йдеться у повідомленні.

У Енергоатомі пояснили, що після втрати зовнішнього живлення запасу палива вистачить на десять діб. У разі неможливості поновлення — може статись аварія з радіаційними наслідками для всього світу.

«Подальша окупація ЗАЕС росією, панування на ній нелегітимного непідготовленого рашистського керівництва, яке не несе ніякої відповідальності за ядерну і радіаційну безпеку об’єкта, постійно погіршує умови підтримання станції на межі ядерної та радіаційної аварії», — йдеться у заяві.

На підприємстві наголосили, що ядерний тероризм росії має негайно зупинитись.

«Наразі терміново необхідні дії усієї міжнародної спільноти задля виведення рашистських терористичних угрупувань з території Запорізької АЕС, передачі її під повний контроль компетентного легітимного оператора — українського Енергоатома, та відновлення умов збереження ядерної, радіаційної і фізичної безпеки ядерного об’єкта», — зазначено у повідомленні.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

Старший розвідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Командир катера

від 22000 до 100000 грн

Київ

Військова частина А4269

Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кухар ЗСУ (в/ч А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---