Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Як повідомляла АрміяInform, вчора, 11 березня, Міністр оборони України Андрій Таран у зверненні до керівного складу Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ наголосив на недосяжності найближчим часом цілковитої адаптації ЗС України до стандартів НАТО.
У зв’язку з цим на інформаційному майданчику Укрінформу відбувся брифінг прессекретаря Міністра оборони України Світлани Павловської, яка уточнила деякі аспекти цього твердження.
Представниця військового відомства насамперед нагадала, що НАТО – це міжнародна, міжурядова безпекова організація з потужним військовим компонентом, створена для забезпечення стабільності в євроатлантичному регіоні. У 2018 році Україна ухвалила зміни до Конституції, де чітко визначено стратегічний курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію.
– Міністерство оборони України, слідуючи цьому стратегічному курсу, неухильно забезпечує впровадження механізмів, структур, принципів і підходів, які прийняті в державах-членах НАТО. Цей процес системно відбувається з 1994 року з моменту приєднання України до програми партнерства заради миру, – наголосила Світлана Павловська.
Для досягнення цієї мети та взаємосумісності між силами оборони України і державами-членами НАТО, Україна бере участь у формуванні цілей партнерства, що є підставою для імплементації необхідних документів Альянсу у ЗСУ (Доктрини, Стандарти, Директиви).
Як повідомила під час брифінгу прессекретар очільника оборонного відомства, Міністерство оборони налагодило чіткий процес моніторингу введення стандартів НАТО в діяльність ЗСУ. Для цього при міністерстві створено Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації.
– Слід пояснити, що стандартом НАТО є нормативно-правовий акт, еквівалент наших наказів, директив, настанов, що упорядковують ту чи іншу сферу діяльності Збройних Сил. У НАТО це союзні публікації та інші стандартизовані документи. Ще жодна країна з 29 держав-членів Альянсу не імплементувала всі діючи стандарти, – зазначила Павловська.
Так, до прикладу вона навела Німеччину, коли ця країна вводить у дію той чи інший стандарт, часто використовує так звану імплементацію з обмеженням, що пов’язано з необхідністю адаптації стандарту до національних умов та наявністю необхідних сил і засобів для забезпечення виконання стандарту.
Торік у НАТО закінчився черговий цикл процесу планування та оцінки сил. Цього року визначатимуть нові цілі партнерства на 2020–2021 роки. Але через коронавірус приїзд експертів Альянсу перенесено.
– Міністерство оборони України робить все, щоб Збройні Сили були максимально взаємосумісні із силами держав-членів Альянсу під час спільних дій в операціях і місіях під проводом НАТО, – запевнила прессекретар Міністра оборони України і наголосила: – До НАТО вступає країна, а не окремо Збройні Сили, оскільки необхідні зміни торкнуться всієї держави, а не тільки сил оборони.
@armyinformcomua
Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.
Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.
Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.
Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.
22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.
Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
від 25000 до 75000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…