ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Питаннями ветеранів і Донбасу займатимуться різні міністерства

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Березня 2020, 8:20

Кабінет Міністрів України скасував створення єдиного Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, розділивши його на два міністерства.

Відповідна постанова від 11 березня 2020 р. № 212 опублікована на сайті Уряду.

Згідно з постановою, була скасована реорганізація Міністерства. Таким чином, в уряді знову з’явилися два окремих міністерства – Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.  Перше очолив Сергій Бессараб, друге – віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков.

У постанові Кабміну також зазначається, що Мінветеранів «забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, а також соціального захисту осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій «забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя».

Нагадаємо, що у серпні 2019 року Верховна Рада України затвердила створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. До цього раніше існувало два міністерства: з питань окупованих територій і у справах ветеранів.

Читайте нас в Telegram
Виїжджали на БТР і перепливали річку на човнах: військові евакуювали десятьох цивільних

Воїни 63-ї окремої механізованої бригади провели термінову евакуацію родин з дітьми на Лиманщині.

Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація
Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація

Радник прем'єр-міністра Великої Британії з національної безпеки Джонатан Пауелл та британська делегація відвідали Запорізький напрямок.

Від втоми до агресії: з чим найчастіше доводиться працювати військовим психологам
Від втоми до агресії: з чим найчастіше доводиться працювати військовим психологам

Сьогодні, 23 квітня, відзначають Всеукраїнський день психолога.

«Автомат не ніс, а просто волочив»: десантники поповнили обмінний фонд російським грабіжником-невдахою
«Автомат не ніс, а просто волочив»: десантники поповнили обмінний фонд російським грабіжником-невдахою

Окупант, якого відправили на штурм після тиску та обіцянок «закрити справи», здався українським десантникам.

У Донецьку ліквідували фсб-шників, зупинили штурм на Костянтинівку, окупант ниє перед смертю: стрім
У Донецьку ліквідували фсб-шників, зупинили штурм на Костянтинівку, окупант ниє перед смертю: стрім

У Донецьку Сили безпілотних систем запустили вісім дронів FP-2 по багатоповерхівці, де було керівництво спецназу контррозвідки ФСБ.

«Кидає свіжі сили буквально з коліс» — поблизу Лимана атакують ворожі штурмовики з кількома днями підготовки
«Кидає свіжі сили буквально з коліс» — поблизу Лимана атакують ворожі штурмовики з кількома днями підготовки

На Лиманському напрямку поступово знижується якість живої сили противника.

ВАКАНСІЇ
Водій (військовослужбовець)

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Викладач циклової комісії радіотехнічного забезпечення (польотів)

від 27000 до 52000 грн

Васильків, Київська область

Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Майстер по ремонту БТ (бойової техніки) / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

--- ---