ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Знищення транспортних Іл-76 у Лівії – привід для генерації кремлівських фейків

Blogger pool
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Серпня 2019, 8:11

У Лівії знову знищили авіатранспортний літак Іл-76.І знову російська пропаганда повідомляє, що цей інцидент напряму пов’язаний з Україною.

Наприкінці липня цього року поблизу аеропорту Аль-Джуфра ВПС Уряду національної єдності знищили два літаки Іл-76ТД приватної української авіакомпанії EuropeAir.

Хоча російська пропаганда і намагалася звинуватити нас перед усім світом у тім, що українські Іл-76ТД поставляли до Лівії контрабандну зброю, насправді наша держава у тому випадку не є власником ані літаків, ані вантажу, що перевозили. Обидва транспортники, термін експлуатації яких закінчувався вже у серпні 2019-го, були справжнім «літаючим металобрухтом» і належали приватній компанії EuropeAir. Її власниця – громадянка України Катерина Нефьодова.  Увесь флот компанії є лізинговими повітряними суднами і їхнім власником виступає офшорна фірма InfiniteSealInc., зареєстрована на Британських Віргінських островах. За цією прокладкою стоїть вірменська авіакомпанія VeteranAvia LLC, яка і є кінцевим власником літаків, зокремаі знищениху Лівії.

Тоді під час обстрілу загинув командир борту UR-CMC Володимир Бухальський. Він родом із Мелітополя і працював за контрактом. Бухальський загинув при спробі врятувати бортові документи. Загиблий – військовий пенсіонер, який свого часу був заступником командира 25-ї бригади транспортної авіації. Тобто, по суті, ніяких зв’язків з державою Україна Бухальський на момент загибелі не мав і виступав винятково як найманий працівник авіакомпанії.

А 6 серпня з’явилося повідомлення про знищення у Лівії іншого українського транспортника. В аеропорту Місрата ударами з дронів знищений літак Іл-76ТД української компанії «Скайавіатранс» з гуманітарним вантажем Міжнародної Організації Червоного Хреста.

Про це кореспонденту агентства LIGA.net. повідомила директор компанії Олена Малахова.

Літак виконував рейс із Анкари в Місрат з гуманітарним вантажем у рамках співпраці з «Червоним Хрестом». Одразу після прибуття борта в аеропорт Місрата, з початком вивантаження товару, літак обстріляли з дронів. Перший снаряд влучив у праве крило, після чого почалася пожежа. Кілька людей у момент нападу перебували в літаку, але встигли евакуюватися. Зараз екіпаж у безпеці. Постраждалих немає. Літак повністю знищений вогнем.

У нальоті брали участь два дрони, один із яких виконував фото- та відеофіксацію. Дивно те, що росіяни майже онлайн розповіли про атаку на український літак.

Через 40 хвилин після інциденту, фото і відео цього удару з’явилися в російських ЗМІ. Роспропаганда миттю звинуватила Україну в тому, що літак перевозив зброю і боєприпаси.

Згадана компанія зв’язалася з українським консульством і намагається повернути екіпаж до України. Йдеться про вісім громадян. Також вони ведуть підрахунок своїх збитків. Оціночна вартість знищеного Іл-76ТД – 2,5 млн доларів.

Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Командир міномета

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

--- ---