ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 11 тисяч українських військових проходять навчання у 26 країнах — Пентагон

Важливо Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Березня 2023, 10:10

Від початку незаконного широкомасштабного вторгнення росії в Україну США надали понад 32,5 мільярда доларів допомоги нашій країні у сфері безпеки у формі військової техніки та боєприпасів. Союзники та партнери також надали військову техніку та проводять загальновійськову підготовку українських захисників.

Про це під час брифінгу повідомив прессекретар Міністерства оборони США генерал Пет Райдер.

«З початку неспровокованого вторгнення росії в Україну в 2022 році командування США в Європі, армія США в Європі та Африці та група сприяння безпеці в Україні підготували понад 7000 військовослужбовців українських Збройних Сил», — сказав Пет Райдер.

Ще в грудні Пентагон заявив, що США також проведуть загальновійськову підготовку українських військових на американських полігонах у Німеччині. Навчання триває, і деякі з них зараз завершуються.

«Наприкінці цього місяця понад 4000 українських солдатів у двох бригадах — одна оснащена M2 Bradley, а друга — Strykers — завершать загальновійськову підготовку та повернуться в Україну», — зазначив Пет Райдер.

За його словами, залишилося більше солдатів, які пройдуть додаткову підготовку на полігонах Grafenwoehr і Hohenfels. Це — два мотопіхотні батальйони чисельністю близько 1200 військовослужбовців Збройних Сил України.

«Навчання операторів і персоналу технічного обслуговування на подарованих платформах також триває, понад 3000 українських солдатів пройшли навчання на платформах за 40 різними програмами навчання на більш ніж 20 системах з квітня 2022 року», — повідомив прессекретар американського оборонного відомства.

Наразі, за словами Пета Райдера, понад 11 тисяч українських військових проходять навчання у 26 різних країнах.

«США продовжуватимуть забезпечувати навчання та тісно співпрацювати з нашими союзниками та партнерами, щоб забезпечити українському народу безпекову допомогу, необхідну для захисту своєї країни та відсічі російській агресії. Ми залишаємося відданими підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», — резюмував Пет Райдер.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням)

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

Навідник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---