Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Катя – харків’янка. В армії – два з половиною роки, служить в окремій гірсько-штурмовій бригаді.
Двадцятичотирирічна оператор зв’язку зізнається, що про службу у війську мріяла насправді змалку.
Дівчина із захватом опановувала фах військового зв’язківця, а вже на передовій вчилася бути справжнім бійцем.
У війську зустріла свого майбутнього чоловіка.
– Стандартне армійське знайомство, – посміхається дівчина. – Це було під Попасною, минулої ротації. Я, крім своїх обов’язків зв’язківця, ще й виконувала обов’язки позаштатного діловода роти, і він, тоді механік-водій БМП, прийшов до мене з якимись паперами. Так і познайомилися.
Хоча служили молоді люди в одній роті, проте бачилися нечасто, адже Катя майже постійно перебувала на КСП роти, а її хлопець – на одній із позицій. Проте обидва підсвідомо намагалися зробити ці зустрічі більш частими – і вже за місяць вони стали зустрічатися по-справжньому. Навіть під обстрілами довелося бувати вже у статусі закоханих! Тоді Едуард хапав кохану та її апаратуру зв’язку й мерщій кидався в укриття.
У відпустку між ротаціями поїхали вже разом. Спочатку – знайомитися з його батьками, на Волинь, потім – з її, на Слобожанщину. А потім разом і у відрядження на війну. Цього разу – на Приазов’я.
Тут молодята пережили чимало ворожих обстрілів та по-справжньому лютий, дуже морозний, лютий місяць. Не так давно виявилося, що Катя – при надії, тож із роти її було переведено на більш безпечне місце, на КСП батальйону. Невдовзі вона піде у декретну відпустку, поїде додому. Зовсім трохи не дочекалася дівчина ротації та завершення свого першого контракту, проте що поробиш – дитині не накажеш!
– Я жартую, що перші пів року, рахуй, строкова служба в нашої дитини вже позаду! – сміється старший солдат Катерина Шоміна. І, в принципі, їй уже можна оформлювати документи на отримання статусу учасника бойових дій. – Я, як позаштатний діловод, терміни й необхідні для подачі папери добре знаю!
Ось так і триває наше бентежне життя. Війна, небезпека, і попри все зароджуються нові життя, народжуються нові громадяни нашої нескореної країни. Хай щастить тобі, майбутня дитино, і дай Бог зростати нашим дітям у вже мирній, щасливій країні!
@armyinformcomua
Двоє людей загинули, ще четверо отримали поранення внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю та Запорізькому району.
Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 923 цілі противника.
Розпочалася 1461-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.
У ніч на 23 лютого (з 18:00 22 лютого) противник атакував однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з Ростовської області — рф, а також 126 ударними БПЛА.
На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.
Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.
Навідник гранатометного відділення
від 21000 до 120000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу
від 9880 до 11362 грн
Кременчук
Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….