ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти готуються до можливого відходу із ЗАЕС і позначають обладнання, яке можна вкрасти

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Березня 2023, 14:20

На Запорізькій атомній електростанції російські окупанти прораховують ймовірні сценарії відходу та позначають обладнання, яке можна вкрасти зі станції.

Про це повідомляє ДП «НАЕК «Енергоатом».

Зазначається, що особливу увагу загарбників привернув Центр підготовки ремонтного та керівного персоналу «Енергоатому», створений на базі навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.

«Це унікальний об’єкт, де атомники з багатьох країн світу на повномасштабних моделях обладнання й устаткування отримують рідкісні практичні навички, необхідні для їх експлуатації та ремонту на атомних електростанціях», — йдеться у повідомленні.

Оглядаючи будівлю центру, окупанти, які приїхали на ЗАЕС як «фахівці атомної галузі», складали списки обладнання, яке «треба демонтувати» з атомної станції у разі відступу.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Хто сховався — того знайдуть»: український FPV-дрон полює на окупантів в осінньому лісі

«Хто сховався — того знайдуть»: український FPV-дрон полює на окупантів в осінньому лісі

На Лиманському напрямку пілот батальйону «Signum» продемонстрував майстерність керування FPV-дроном, пролітаючи крізь густі хащі осіннього лісу, щоб знайти та знищити російських окупантів, які намагалися сховатися від українських очей.

Зростає кількість постраждалих: наслідки нічного масованого обстрілу Запоріжжя та Дніпропетровщини

Зростає кількість постраждалих: наслідки нічного масованого обстрілу Запоріжжя та Дніпропетровщини

Кількість постраждалих внаслідок нічного масованого обстрілу України зросла. Нові дані надходять із Запорізької та Дніпропетровської областей, які ворог атакував комбіновано — «шахедами», керованими авіабомбами та ракетами.

У Каневі 10 постраждалих через масований російський обстріл

У Каневі 10 постраждалих через масований російський обстріл

Десять людей, серед яких 10-річний хлопчик, травмовані внаслідок масованої російської атаки у Черкаській області.

«Час грає проти вас»: розвідка перехопила розмову заблокованих під Торським окупантів

«Час грає проти вас»: розвідка перехопила розмову заблокованих під Торським окупантів

Розвідка 63-ї бригади перехопила радіоперемовини групи російських окупантів, які вже кілька місяців заблоковані в одному з сіл на Лиманському напрямку та, не маючи змоги ані просунутися, ані відступити, просто чекають на свій кінець.

«Папірці» проти хаосу: кадровик з позивним «Вердикт» — про непомітну, але вирішальну роботу в армії

«Папірці» проти хаосу: кадровик з позивним «Вердикт» — про непомітну, але вирішальну роботу в армії

Військовослужбовець відділення персоналу на псевдо «Вердикт» розповів про невидиму для більшості бійців роботу кадрової служби, пояснивши, що правильний документообіг є основою функціонування армії — від нього залежать і зарплати військових, і виплати родинам загиблих, і майбутній статус ветеранів.

«Трофейні плащі дійсно якісні» — поблизу Куп’янська ворожа піхота повзе під прикриттям антитепловізійних накидок

«Трофейні плащі дійсно якісні» — поблизу Куп’янська ворожа піхота повзе під прикриттям антитепловізійних накидок

На Куп’янському напрямку ситуація залишається складною. Ворог постійно тисне на логістичні шляхи Сил оборони БПЛА та артилерією. Намагається дистанційно їх мінувати. Також росіяни продовжують наступальні дії, використовуючи тактику малих груп.

ВАКАНСІЇ

Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор, лінійний наглядач відділення комунікації, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Стрілець-зенітник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---