ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як стати фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки — розповіли майбутнім вступникам у ВІТІ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Лютого 2020, 11:48

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Серед відвідувачів — цивільна молодь з Києва та різних областей України. Здобути військову освіту у навчальному закладі та стати в майбутньому висококласним фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки виявили бажання майже 100 осіб.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко зазначив, що військовий виш готує фахівців у галузі телекомунікацій та інформатизації для всіх видів ЗС України. Після його закінчення випускник отримує, крім офіцерського звання, і цивільну спеціальність.

Важливим є те, що з року в рік курсанти або випускники перемагають у більшості номінацій Національного оборонного хакатону та хакатоні країн НАТО. Так, команда програмістів Військового інститут повернулася із Німеччини переможцями, здобувши друге призове місце серед шести країн світу та 22 команд.

Начальники кафедр, викладачі, старшокурсники вишу розповіли присутнім за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів, як вони впроваджують передові методи навчання, освоюють нову сучасну апаратуру зв’язку, займаються розробкою зразків озброєння та програмного забезпечення із застосуванням штучного інтелекту та працюють в рамках великих проєктів, наприклад створення безпілотних авіаційних комплексів ретрансляторів.

Також потенційні вступники та їхні батьки мали можливість оглянути сучасну за натовськими стандартами спортивну базу інституту, їдальню і спальні приміщення. Також вони відвідали стрілецький та інтерактивний лазерний тир, продемонструвавши свої здібності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Старший стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---