ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Досвід наших пілотів цінують у всьому світі» – генерал-лейтенант Кривоножко

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 4 Серпня 2019, 12:08

4 серпня відзначається 15-та річниця з дня створення Повітряних Сил ЗСУ. У військових частинах із цієї нагоди відбулися врочистості.

У Василькові на аеродромі бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» для гостей улаштували день відкритих дверей. Усі охочі змогли ознайомитися з авіаційною технікою, посидіти у кабіні пілота й сфотографуватися з військовими льотчиками на згадку.

Молодь прихильна до авіації

— З 2014 року авіація почала воскресати. Постачають нові види озброєння і техніки. Збільшилася кількість тренувань. І не тільки в авіації, а й у ракетних, радіотехнічних військах. Темпи надалі тільки зростатимуть, — зазначив полковник Віктор Меретін, тимчасовий виконувач обов’язків командира бригади тактичної авіації.

За його словами, військові льотчики постійно залучають молодь на покази авіатехніки.

— Молодь із цікавістю ставиться до авіації й іде до нас. Бо є інтерес до війська. Гадаю, зможемо виховати гідну зміну на майбутнє, — додав офіцер.

Наші льотчики на авіашоу часто виборюють перші місця

— Наразі наші фахівці продовжують виконувати бойові завдання з пункту постійної дислокації, несуть бойове чергування з охорони повітряних кордонів і в районі ООС як у складі своїх підрозділів, так і в складі підрозділів інших видів війська, — повідомив командир повітряного командування «Центр» — заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко.

Як він зазначив, рівень підготовки льотного складу, фахівців зенітно-ракетних військ вітчизняних Повітряних Сил відповідає стандартам НАТО. Процедури, які стосуються вдосконалення вивчення англійської мови, сумісності систем управління вже розробляють на рівні Міністерства оборони, Генерального штабу і втілюють у життя.

— Досвід наших пілотів цінують у всьому світі. Ми беремо участь у авіашоу, на які нас запрошують і де наші льотчики часто здобувають перші місця. Наприклад, у другій декаді липня на виступі в Англії вибороли перше місце в індивідуальному пілотажі. На авіашоу в Шауляї так само були першими.

Сучасний літак чи зенітно-ракетний комплекс це дуже великі кошти

За словами генерала, війна з Росією на сході України визначила нові пріоритети розвитку Повітряних Сил — відновлення парку техніки й нарощення боєздатності за короткий час.

— За підтримки держави нам удалося суттєво наростити рівень справності техніки, поставити до військових частин десятки одиниць модернізованих та відремонтованих літаків, зенітних ракетних комплексів і радіолокаційних станцій. На озброєння виду надійшли абсолютно нові сучасні системи автоматизованого управління військами, які значно підвищили ефективність управління, — додав він.

На заході був присутній і перший командир повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Олександр Хрус.

— Сучасний літак чи зенітно-ракетний комплекс — це дуже великі кошти. Гадаю, держава приділятиме значну увагу Повітряним Силам, адже вони є фундаментом, на якому базується захист нашої Батьківщини. Тому дуже хочу, щоб рівень підготовки наших офіцерів, солдатів, техніки, на якій вони працюють, відповідав би сучасним нормам, — зазначив він.

АрміяInform приєднується до привітань і бажає всім військовим льотчикам, щоб кількість зльотів дорівнювала кількості посадок.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Збільшуємо тиск на Добропільському виступі»: Головком

«Збільшуємо тиск на Добропільському виступі»: Головком

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заслухав доповіді командирів на місцях щодо поточної обстановки та нагальних потреб в смузі відповідальності 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ ЗС України.

Понад 80 боєзіткнень за добу: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на ключових напрямках фронту

Понад 80 боєзіткнень за добу: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на ключових напрямках фронту

Загалом від початку доби відбулося 83 бойових зіткнення, загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

«Сітка, на яку наварено розпущені троси» — поблизу Оріхового росіяни атакують панцерниками з химерним захистом

«Сітка, на яку наварено розпущені троси» — поблизу Оріхового росіяни атакують панцерниками з химерним захистом

На Оріхівському напрямку ворог пробує просуватися. Як малими тактичними групами, по 1-2 окупанта, так і технікою на яку росіяни наварюють нові металеві конструкції.

ВМС ЗСУ уразили елітний спецпідрозділ росіян на буровій установці в Чорному морі

ВМС ЗСУ уразили елітний спецпідрозділ росіян на буровій установці в Чорному морі

Бійці Військово-Морських Сил України завдали удару по російських загарбниках, які зайняли позиції на буровій установці «Сиваш» у Чорному морі.

ГУР знищило РЛС від С-400 та ще два радари в Криму: ексклюзивні деталі операції

ГУР знищило РЛС від С-400 та ще два радари в Криму: ексклюзивні деталі операції

У ніч з 1 на 2 листопада 2025 року «майстри Департаменту активних дій ГУР МО України» атакували дороговартісні об’єкти системи протиповітряної оборони окупантів у тимчасово окупованому Криму.

Інтелект і технології вирішують перебіг війни — Ганна Гвоздяр на Sikorsky Challenge 2025

Інтелект і технології вирішують перебіг війни — Ганна Гвоздяр на Sikorsky Challenge 2025

Україна перетворює інновації на реальну оборонну спроможність – завдяки співпраці держави, науки й виробників.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-санітар

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Стрий

Косівський РТЦК та СП

Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---