ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Вінниччині школярі знайомилися з життям українських льотчиків

Новини Патріотичне виховання
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2019, 10:23

На аеродромі Гавришівка, що на Вінниччині, воїни-авіатори бригади транспортної авіації радо зустрічали майбутніх захисників України. Протягом тижня відбувалися екскурсії для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниця та Вінницького району, а також студентів інституту екології та екологічної безпеки Вінницького Національного технічного університету.

Співпраця воїнів-авіаторів та освітніх закладів Вінниччини у напрямку військово-патріотичного виховання дітей та юнацтва є давньою та ефективною. Як розповів заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Олег Бомбела, такі екскурсії є традиційними та проводяться цілий рік, а особливо часто – напередодні шкільних канікул та військово-професійних і державних свят.

– Цей тиждень, незважаючи на повноцінне проведення всіх запланованих заходів із бойової підготовки і, зокрема, практично щоденні польоти, ми встигаємо також щодня зустрічати наших юних друзів та проводити екскурсії для них, – зауважив офіцер. – Це тим більше приємно, що майже у кожній екскурсійній групі є наші діти – сини та доньки офіцерів, старшин, сержантів та солдатів частини.

Екскурсійна програма для юних гостей цікава та насичена. Це, зокрема, огляд основних типів авіаційної техніки, що перебуває на озброєнні військової частини, літака Ан-26 та вертольота Мі-8, а також екскурсія частиною та аеродромом. Крім того, кожна група віддає шану полеглим героям біля меморіалу загиблим льотчикам, слухає розповіді авіаторів – учасників АТО та ООС, а наостанок – фотографується на згадку.

Читайте нас в Telegram
У 7-му корпусі швидкого реагування ДШВ створено власний Центр інновацій та технологій
У 7-му корпусі швидкого реагування ДШВ створено власний Центр інновацій та технологій

Бригади вже мають потужні майстерні, лабораторії та налагоджену співпрацю з виробниками, однак часто впровадження ефективних рішень залишається локальним.

Квиток в один кінець: росіяни на мотоциклах спробували заскочити у Часів Яр
Квиток в один кінець: росіяни на мотоциклах спробували заскочити у Часів Яр

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила відбили масований штурм окупантів на мототехніці.

До Польщі під «баси»: на Львівщині батько намагався вивезти сина за кордон на сабвуферах
До Польщі під «баси»: на Львівщині батько намагався вивезти сина за кордон на сабвуферах

Прикордонники в «Угринові» викрили незвичну схованку в автівці Audi

До Одеси не доплив: військові моряки знищили російський морський дрон
До Одеси не доплив: військові моряки знищили російський морський дрон

Підрозділи Військово-Морських Сил ЗСУ знищили ворожий морський безекіпажний катер, який рухався в бік Одеси.

Виїжджали на БТР і перепливали річку на човнах: військові евакуювали десятьох цивільних
Виїжджали на БТР і перепливали річку на човнах: військові евакуювали десятьох цивільних

Воїни 63-ї окремої механізованої бригади провели термінову евакуацію родин з дітьми на Лиманщині.

Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація
Реальна картина того, що відбувається на фронті: Запорізький напрямок відвідала британська делегація

Радник прем'єр-міністра Великої Британії з національної безпеки Джонатан Пауелл та британська делегація відвідали Запорізький напрямок.

ВАКАНСІЇ
Психолог на підприємстві

від 28000 до 128000 грн

Харків

Військова частина А4349 Харків

Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Кухар в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

--- ---